Yağmur Tanrısevsin Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında Kısaca Hayatı

Kanal D ekranlarında Haziran Ayında yayınlanmaya başlayacak olan “ İki Yalancı Dizisi ” adlı dize ekranlarımıza merhaba demeye hazırlanmaktadır. Keremcem’ le Başrolleri paylaşacak olan Yağmur Tanrısevsin İki Yalancı romantik komedi türünde bir dizi ve izleyenleri ekranlara kilitleyecek gibi gözükmektedir.

Asıl İsmi: Yağmur Tanrısevsin
Yağmur Tanrısevsin Doğum Tarihi : 24 Ağustos 1990 
Yağmur Tanrısevsin Nereli: Mersin
Yağmur Tanrısevsin Saç Rengi : Kahverengi
Yağmur Tanrısevsin Göz Rengi : Kahverengi
Yağmur Tanrısevsin Boyu: 1, 72
Yağmur Tanrısevsin Kilosu: 53
Yağmur Tanrısevsin Eğitimi: Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Bölümünü Mezunu

Yağmur Tanrısevsin Kimdir

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 senesinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Temel eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra Üniversite eğitimi için İstanbul’la gelmiş ve Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Bölümününden mezun olmuştur.  Yağmur Tanrısevsin ilk defa The Tragedy isimli bir gerilim/korku filminde yabancı bir karakteri canlandırarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Bu yazımızda Yağmur Tanrısevsin kimdir vikipedi anlatımıyla, Yağmur Tanrısevsin hayatı, Yağmur Tanrısevsin çalışmaları gibi konular ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Yağmur Tanrısevsin Kısaca Hayatı

Daha sonrasında ise Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almaya başladı ve daha sonra Adını Feriha Koydum dizisinde küçük bir rolde seyirci karşısına çıkmıştır. Kendisi sporla alakalı olarak boks, kayak, basketbol gibi dallarla ilgilenirken resim ve heykelcilik ile de ilgileniyor. Güzel yıldız oyunculuk olarak asıl çıkışını Kanal D de başrollerini Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin‘in oynadığı Güneşi Beklerken dizisinde yapmıştır. Daha sonrasında ise Bana Baba Diye konuştu ve Mayıs Kraliçesi gibi dizilerde rol alarak popüleritesini arttırmıştır. Yağmur tanrısevsin son olarak yaz aylarında ekranlarımıza gelecek olan İki yalancı adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almakta ve başrolde oynamaktadır. 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir