Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Hayatı Aslen Nereli Boyu Yaşı Dizileri

Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Dayan Yüreğim adlı dizide Melis karakterini başarıyla canlandıran Tuğçe Kurşunoğlu dizinin dikkat çeken oyuncular arasında yer almaktadır. Genç ve güzel oyuncu Tuğçe Kurşunoğlu kimdir, Aslen nerelidir, boyu yaşı, Tuğçe Kurşunoğlu hangi dizilerde oynamıştır? gibi birtakım soruların cevabını merak ediyorsanız Tuğçe Kurşunoğlu hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Asıl İsmi: Tuğçe Kurşunoğlu
Tuğçe Kurşunoğlu Doğum Tarihi : 26 Aralık 1991
Tuğçe Kurşunoğlu Nereli: Bursa
Tuğçe Kurşunoğlu Saç Rengi : Kahverengi
Tuğçe Kurşunoğlu Göz Rengi : Kahverengi
Tuğçe Kurşunoğlu Boyu: 1.77
Tuğçe Kurşunoğlu Kilosu: 55
Tuğçe Kurşunoğlu Eğitimi: Üniversite mezunu

Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir, Kısaca Hayatı 

Tuğçe Kurşunoğlu 26 Aralık 1991 yılında Bursa’ da dünyaya gelmiştir ve 26 yaşındadır. Aslen Bursalı olan Tuğçe Kurşunoğlu 177 cm boyunda ve 55 kg dır. Tuğçe Kurşunoğlu 2008 yılında Bursada’ da düzenlenen best of güzellik yarışmasına katılmış, bu yarışmada tanınmış ve modellik kariyerine ilk adım atmıştır. Birçok katalog çekiminde ve defilelerde manken yer almıştır. Kurşunoğlu  2011 yılında Miss Kemer International Yarışmasına katılmış, yarışmada birinci olmuştur. Tuğçe Kurşunoğlu temel eğitimini yaşadığı şehir olan İstanbul’ da tamamlamış ve Üniversite mezunu olan oyuncu reklamcılık üzerine eğitim almıştır.

Tuğçe Kurşunoğlu Bursa Devlet Tiyatrosu‘nda tiyatro eğitimi almış, ilk oyunculuk kariyerine ise Muhteşem Yüzyıl adlı dizi ile adım atmıştır. Güzel oyuncu Kalbim Seni Seçti adlı dizide Pınar karakterini başarıla canlandırmış ve bu dizi ile tanınmıştır. Tuğçe Kurşunoğlu sosyal medyada paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Leyla ile Mecnun da rol almıştır. Tuğçe Kurşunoğlu’nun geçtiğimiz yıl yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Yeter dizisi ile oyunculuk kariyerini taçlandırmıştır. Tuğçe Kurşunoğlu şimdilerde ise Dayan Yüreğim adlı dizide Atıf’ın eski sevgilisi Melis’i başarıla canlandırma ve isminden söz ettirmektedir.

Tuğçe Kurşunoğlu Rol Aldığı Yerler

Dayan Yüreğim

Yeter

Leyla ile Mecnun

Muhteşem Yüzyıl

Kalbim Seni Seçti – Pınar

İşler Güçler

Her Şey Yolunda Merkez

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir