Survivor 04 Nisan Eleme Sonuçları, Adaya Kim Veda Etti, Kim Elendi

Survivor’da Eleme potasına giren adaylar kimlerdir, Survivor’ da kim elendi, Survivor’da kim gitti. Survivor’da adaya kim veda etti gibi soruları sizler için yanıtlamaya çalışacağız.

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü iki dokunulmazlık oyunu oynanmakta ve bu dokunulmazlık oyunları sonrasında da ünlüler ve gönüllüler takımından 4 kişi eleme adayı olarak belirlenmektedir.Eleme adaylarının belirlenmesi sonucunda da Survivor’a bir kişi daha veda etmiş oldu. Survivor’da eleme potasına giren adayları; Erdi, Berna, Sabriye ve Adem’di. Bu 4 isimden birisi Survivor’a ve hayallerine veda eden isim oldu.

Survivor’da sular durulmuyor, Adada bu hafta çok gergin anlar yaşanmıştır. Her iki takımdan da elemeye ikişer isim çıkması takımlar da büyük gerginlik yaşandı. Ünlüler Takımından Sabriye ve Serhat’ın çekişmeleri ve kavgaları olayın tuzu biberi oldu. Bu hafta Survivor adasına kim veda edecek sorusu had safhaya çıkmıştır. 4 Nisan ada konseyinde Gönüllüler takımından Erdi, Sabriye,  Ünlüler Takımından Adem ve Berna  eleme potaya giren isimler oldu. Oylama neticesinde de Erdi adaya veda eden isim olmuştur.

Birleşme partisine az bir süre kala Survivor’da son elemeler yapılmaktadır. Survivor adasında heyecan has safhasında. Birleşme partisine kimler katılacak, hangi isimler katılamayacak şimdiden büyük merak konusu oldu. Survivor‘da Ünlüler ve Gönüllüler adasında büyük gerginlik hakim. Gönüllüler takımından Erdi oyun sonrası sevince katılmadı, Sabriye ile Serhat arasındaki gerginliğe ise Acun Ilıcalı el attı. Sabriye’nin adadan diskalifiye olması beklenirken, büyük pişmanlığını ifade eden Sabriye bir daha olmayacağına dair söz  verirken, Serhat’ ta herkesten özür dilemesi ortalığı biraz yatıştırmıştır. Gönüllüler Takımından Erdi ve Berna, Ünlüler Takımından Adem ve Sabriye elenecek adaylar arasındadır. Peki ama bu hafta kim adaya veda edecek. Erdi Ünver reylerine güvenirken Sabriye ise halk oylamasına güvenmektedir. Yapılan konsey sonucunda Acun Ilıcalı en az oy alan yarışmacının ismini açıkladı.Survivor’da 04 Nisan elenen isim Erdi Ünver olmuştur.

Survivor Haftanın Birincileri İse

Survivor’ bu hafta erkekler takımında birinci olan isim Adem olurken ikinci olan isim ise Ogeday’ dır. oldu. erkekler takımının birincisi ise Sema, ikinci isim ise Elif olmuştur. Birinci olan isimler havuçlu kek ödüllerini hak etmişlerdir.

Erdi Ünver,Survivor’da şampiyonluk beklediğini aynı zamanda da psikoloji, iletişim ve fiziksel performans karması olarak tanımladığı söylemektedir. Erdi, yarışmanın tanıtım bölümünde kendine olan özgüvenini ise şu sözlerle ifade etti: “Denizleri yaka yaka milyonları Survivor’a götürüyorum.” demişti ama bu heyacanı fazla sürmedi. Adaya veda etti.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir