Şiva Soyadı Nedir, Kimdir, Kısaca Hayatı, Boyu Yaşı, Aslen Nereli

Şarkıcı Şiva’nın Soyadı Nedir, Şiva Kimdir, Kısaca Hayatı, Şiva Behrouzfar aslen nerelidir, kaç yaşında boyu ve kilosu nedir? Şiva Behrouzfar’un  hayatına dair tüm detaylar ve merek ettiklerinizi vikipedi anlatımıyla yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Asıl İsmi: Şiva Behrouzfar
Doğum Tarihi : 20 Mayıs 1991
Şiva Behrouzfar Doğum Yeri: Ankara
Şiva Behrouzfar Boyu : 1.74
Şiva Behrouzfar Kilosu : 55
Şiva Behrouzfar Saç Rengi : Kumral
Şiva Behrouzfar Göz Rengi :Kahverengi
Şiva Behrouzfar Eğitimi: Haliç Üniversitesi Öğrencisi

Şiva Behrouzfar Kimdir, Kısa Biyografisi

Şiva ismi ile tanınan şarkıcının soyadı Behrouzfar’ dırAslen Nevşehir olan Şiva Behrouzfar 20 Mayıs 1991 senesinde Ankara ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. 26 yaşında olan güzel şarkıcı 174 cm boyundadırŞiva’ın annesi Nevşehirli ve  babası ise İran asıllıdır. Şiva Ankara’da temel eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Bilkent Üniversitesine girmiş ve buradan mezun olmuştur. üniversiteden mezun olduktan sonra  İstanbul’a yerleşen güzel şarkıcı bir dönem oyunculukta yapmıştır.

Şiva Ayla Algan, Ritüel Sanat Merkezi, Emre Kınay ve Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi Oyunculuk dersleri almış ve halen eğitimine devam şarkıcı Haliç Üniversitesi’nde okumaktadır. Şiva, müzik kariyerine de ailesinden aldığı büyük destek ile başlamıştır.

Şiva Behrouzfar ilk oyunculuk kariyerine 2015 yılında yayınlanan “Küçük Ağa” dizisi ile adım atmıştır. Ardından müziğe yönelen sanatçı 2016 senesinde “Cadı” isimli ilk maxi single çalışmasını Sır Müzik Prodüksiyon etiketiyle piyasaya çıkarmıştır. Şiva Behrouzfar ikinci teklisi “Kabahat”, isimli maxi single çalışmasını Murat Yaprak prodüktörlüğünde Decibel Music Company etiketiyle tüm dijital plaformlarda müzik sevenleri ile buluşturmuştur.

 Şiva’ın söyelediği şarkıları

Şiva – Yaralı
Şiva – Senin Sayende
Şiva – Cadı
Şiva – Boş Konuşma
Şiva – Kabahat

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir