Peyman Umay Kimdir, Aslen Nereli, Hayatı Kariyeri Hakkında Bilgiler

Peyman Umay Kimdir, Peyman Umay Aslen Nereli, Boyu, Yaşı, Peyman Umay Hayatı, Kariyeri, Peyman Umay Hakkında Özet Bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

.
Asıl İsmi: Peyman Umay
Peyman Umay Doğum Tarihi : bilinmiyor
Peyman Umay Nereli: Mersin
Peyman Umay Boyu : 1,85
Peyman Umay Kilosu : 80
Peyman Umay Saç Rengi : Kahverengi
Peyman Umay Göz Rengi : Kahverengi
Peyman Umay EğitimiYıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunu

Peyman Umay Kimdir?

Peyman Umay Mersin’de dünyaya gelmiş Amerika’ da yaşamaktadır. Türk oyuncu ve moda tasarımcısıdır. Amerika’ da bir çok ünlü sanatçıyı giydirmektedir.

Peyman Umay, Mersin lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul’a taşındı ve lisans eğitimini için Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi’ne girmiş ve buradan mezun olmuştur. Moda tasarımına duyduğu ihtirası İstanbul’da keşfetmiş ve moda tasarımına yoğunlaşmak için çalışmalarına yoğunlaşmıştır.

Üniversiteden mezun olduktan sonra Avrupa’daki markalar için tasarım yapmaya başladı. Damat , Orka Group, lüks erkek hazır Wear markalarının imajı yaratılmasından sorumlu olarak çalışmıştır. Markaya konumlandırmadan senelik satışlarına büyük katkılar sağlamış ve satışlarını artırmıştır.

Peyman Umay, 2005 senesinde Boyner  Group’un lüks mağaza zincirlerimnde Beymen’e ürün müdürü olarak katıldı  Beymen kardeş markası için koleksiyon tasarımına, ek olarak, Beymen, Umay genel imajına yine tanımlamak için elbise tasarım ve geliştirme tüm evreleri için taşıdığı mesuliyet ile zorlu görevlerde çalıştı. Müşteri sadakatini ve beğenisini geliştirmede ehemmiyetli bir rol oynamıştır.

Peyman Umay’in AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ yolculuğu, New York Moda Haftası ve Las Vegas Büyücülüğü programında bulundu ve koleksiyonlarını iki sene peş peşe sergiledi. 2007 senesinde Umay , baş tasarımcısı olarak üst düzey erkek giyim zinciri olan Beau Brummel’e katıldı . Markanın kavramsallaştırılmasından, imalat grubunun eğitiminden ve mağazadaki randevularında ekibinin yürütülmesinden sorumluydu. Beau Brummel’de tasarımcısı olarak iki buçuk yıl süresince Umay, Avrupa zarafetini Amerikan konforuyla harmanladı ve imza stili haline gelen benzersiz görünümler yarattı. Koleksiyonları şirketin yıllık satışlarını% 32 arttırmıştır.

Umay, 2009 yılında kendi markasını başlatmak için Beau Brummel’deki görevinden istifa etti. PEYMAN UMAY LLC’yi kurdu ve Mayıs 2010’da PEYMAN UMAY markasını yarattı; bu marka, lüks ısmarlama erkek ve kadın giyim ürünleri sunmaktadır. İhtirası, çalışkanlığı ve renkli gündemiyle 3 yıl içinde en iyi bir yere gelmiştir. Başka hiçbir markanın vermediği benzersiz hizmetler sunmaktadır. İhtiyacın fark edilmesi ve bayan müşterilerin ve arkadaşların daimi taleplerini yerine getirmektedir.

Üst düzey erkek ve kadın kıyafetleri için net marka olarak tanınan Umay, Hollywood’dan Sporculara kadar oldukça zengin kadın ve erkeklerin ilk tercihi olmaktadır. En iyi catering yaptıktan sonra; Umay, her fırsatta erkek giyim, el yapımı kemer, cüzdan ve kaliteli ayakkabılardan oluşan lüks bir koleksiyon sunmuştur. Aralık 2014’te Colorado’nun Aspen şehrindeki ilk Peyman Umay dükkanını açtı ve en yeni tasarımlarını herkesle paylaşmıştır. Sektördeki bir androit olan Peyman Umay, yönetiminde NY’nun önde gelen tasarımcılarından birisi olarak devam etmektedir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir