Kaş Tasarımında Yeni Güzellik Trendi Kuş Tüyü Kaşlar

Şu sıralar Moda dünyası sallayan ve yeni bir akım olan Kuş Tüyü Kaşlar konuşulmaktadır. Yeni Trend Kuş Tüyü Kaşlar nasıl yapılır sizler için araştırdık.

Moda dünyasında Degrade dudaklar, holografi saçlar, renkli kirpikler derken, şimdi de sıra kaşlara geldi.

Şu sıralar güzellik dünyası yepyeni bir akım konuşmaktadır. Kuş tüyü benzeri Tüy Kaş, “Tüy Kaş” akımı kadınları etkisi altına alacak mı şimdiden büyük merak konusu

Güzellik dünyasını sallayan ve şaşırtan yepyeni bir akım başladı! Kadınların güzelleşme uğruna yapamayacakları yok gibi gözükmekte şimdiler de kuş tüyü kaşlar son moda oldu.

Finlandiyalı makyaj ustası olan Stella Siroren‘in esprisine yapıp sosyal medyada paylaştığı kaş fotoğrafları sosyal medyada büyük bir etki yaptı.  Kuş tüyü kaşlar, şimdilerde bayanlar tarafından uygulanmaya ve sosyal medyada paylaşmaya başladılar. Bu yeni bir trend kuş tüyü kaş modasını sokaklarda da görebilecek miyiz?

Yeni Trend Kuş Tüyü Kaşlar

Finlandiyalı makyaj ustası olan Stella Siroren’ın öncülüğünde başlamış olan Tüy Kaş modasını sizi de uygulamak isterseniz yapmanız gerekenler çok basit aslında

Şeffaf kaş jelini kaşınıza uygulayıp ardından da kaş tarağı ile kaşınızı tarayıp tam ortasından çizgi geçerek kurumasını beklemeniz.

Yeni Trend Kuş Tüyü Kaşlar

Kaş jeli kuruduktan sonra yine kaş tarağı ile açtığınız çizginin üst ve alt tarafında kalan kaşlarınıza arzuya göre şekil vermek. İşte bu kadar kolay.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir