İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar Dans Konsepti Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar Finali, İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar Kim Birinci Oldu? İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar Kim Elendi?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar haftanın finalinde bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Dans konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim’de Simay Tokatlı 10.000 liralık ödülü kazanırken Nergis Nesrulleyeva’ da elenmiştir. İşte benim Stilim 9 Nisan haftanın finalinde Dans Konsepti olurken Fikret Dedeoğlu, Demet Aktaş ve Şiva da haftanın konuk sanatçıları olacaklardır.

İşte Benim Stilim 9 Nisan Haftan Final Gününde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 9 Nisan Haftan Final Gününde elenen isim belli olmuştur. Aldığımız Tüyolara göre hayallerine ve yarışmaya veda edecek olan yarışmacı  olacaktır. Bu hafta İşte Benim Stilim 9 Nisan haftanın finalinde yarışmadan elenen isim Tuğba Çiğdem olacaktır.

İşte Benim Stilim 9 Nisan Haftan Final Konseptine Gelecek Olursak?

İşte Benim Stilim de bu hafta Dans konsepti olurken haftaki konukları ise Fikret Dedeoğlu, Demet Aktaş ve Şiva olacaktır. Yarışmacılar haftanın finaline çok özenerek hazırlanmakta ve jüriden tam puan almaya çalışmaktadırlar. 10 bin liralık para ödülünü kazana bilmek ve yarışmadan elenmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İŞTE BENİM STİLİM 9 NİSAN HAFTANIN FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 9 Nisan Finalinde birinci olan ve para ödülü kazanan yarışmacı Duygu Çevik olurken, Tuğba Çiğdem hayallerine ve yarışmaya veda eden isim olmuştur.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir