İşte Benim Stilim 24 Nisan Gamze Taşkın Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

İşte Benim Stilim 24 Nisan Gamze Taşkın Kimdir, Gamze Taşkın Nereli, Gamze Taşkın kısaca Hayatı, Gamze Taşkın hakkında özet bilgiler sizler için

Hafta içi hergün gündüz kuşağında yayınlanan Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim’ de 24 Nisan Pazartesi yeni gelecek yarışmacı belli olmuştur. Bu hafta “Damla ” dan boşalan koltuğa Gamze Taşkın gelmiştir. Dilara ve Simay haftanın birincileri olmuş ve 10.000 tl ödül kazanmışlardır. İşte Benim Stilim haftanın juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. İşte Benim Stilim’de yarışmacılar eleme potasına girmemek için güzel konbinlerle jürinin önüne gelmekte ve tarz almaya çalışmaktadırlar. Tarz alan yarışmacılara 2 puan verilmekte ve bu puanlar hafta sonu yapılacak olan final gecesinde çok etkili olacaktır.

İşte Benim Stilim 24 Nisan Haftasında Kim Geldi

İşte Benim Stilim 23 Nisan Pazar Haftan final gününde Dilara ve Simay  10.000 tl ödülü paylaşırken Damla Taşkın elenmiştir. İşte Benim Stilim 23 Nisan haftanın finalinde yarışmadan elenen Damlaın yerine  Gamze Taşkın gelmiştir.

İşte Benim Stilim Gamze Taşkın Kimdir

İşte Benim Stilim 24 Nisan’ da yeni gelen yarışmacı Gamze Taşkın 1992 yılında Sakarya’ da dünyaya gelmiş ve 25 yaşındadır. İstanbul’ da yaşamakta olan Gamze Taşın ekranların yabancı olmadığı bir isimdir. Daha önce Kısmetse Olur  adlı evlilik programına katılmış aradı eeş adayını bulamayınca elenmiştir. Bu programda yıldızı parlayan ve tanınan gamze bir çok reklam filminde rol almıştır. Şimdilerde ise sosyal medyada bir butik aşmış ve internet üzerinden satış yapmaktadır.

İşte Benim Stilim 24 Nisan 2017 Pazartesi günü yeni yarışmacı Gamze Taşkın 1,72 boyunda ve 55 kilodur. Gamze Taşkın podyuma ilk çıktığında herkesi etkilemiştir. Gamzenin giyimi ve tarzı ile yarışmada oldukça iddialı olduğunu herkese kanıtlamıştır. Jüri üyelerinden ilk gün olumlu yanıtlar almıştır.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir