İşte Benim Stilim 23 Nisan Konsepti Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim 23 Nisan Pazar haftanın finalinde bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Çizgi Film Kahramanları konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim’de Simay Tokatlı 10.000 liralık ödülü kazanırken Maryam Haeri’ de elenmiştir. İşte benim Stilim 23 Nisan haftanın finalinde Çizgi Film Kahramanları konsept’ i olurken “Alpay” ve “Onur Karan” haftanın konuk sanatçıları olacaklardır.

İşte Benim Stilim 23 Nisan Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 23 Nisan Konsepti

İşte Benim Stilim 23 Nisan Haftanın Final Gününde elenen isim belli olmuştur. Aldığımız Tüyolara göre hayallerine ve yarışmaya veda edecek olan yarışmacı Damla olacaktır. Bu hafta İşte Benim Stilim 23 Nisan haftanın finalinde ise Duygu Çevik birinci olacaktır.

İşte Benim Stilim 16 Nisan haftanın finalinde neler olmuştur bir hatırlayalım?

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İşte Benim Stilim 23 Nisan Haftanın Finalinde Emine Aydın 10.000 tlnin sahibi olurken, Emine, Tuğçe ve Damla Gezen eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla bu hafta başında dahil olan Damla Gezen yarışmaya veda etmiştir.

İŞTE BENİM STİLİM 23 NİSAN HAFTANIN FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 23 Nisan Haftanın Finalinde iki birinci vardır. Dilara ve Simay birlikte 10.000 tl ödüllü paylaşırken, Emine, Tuğçe ve Damla Gezen eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla bu hafta başında dahil olan Damla Gezen yarışmaya veda etmiştir.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir