İşte Benim Stilim 17 Nisan Damla Gezen Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

İşte Benim Stilim 17 Nisan Damla Gezen Kimdir, Damla Gezen Nereli, Damla Gezen kısaca Hayatı, Damla Gezen hakkında özet bilgiler sizler için

Hafta içi hergün gündüz kuşağında yayınlanan Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim’ de 10 Nisan Pazartesi yeni gelecek yarışmacı belli olmuştur. Bu hafta “Maryam Haeri” den boşalan koltuğa Damla Gezen gelmiştir. Emine Aydın haftanın birincisi olmuş ve 10.000 tl ödül kazanmıştır. İşte Benim Stilim haftanın juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. İşte Benim Stilim’de yarışmacılar eleme potasına girmemek için güzel konbinlerle jürinin önüne gelmekte ve tarz almaya çalışmaktadırlar. Tarz alan yarışmacılara 2 puan verilmekte ve bu puanlar hafta sonu yapılacak olan final gecesinde çok etkili olacaktır.

İşte Benim Stilim 17 Nisan Haftasında Kim Geldi

İşte Benim Stilim 16 Nisan Pazar Haftan final gününde Emine Aydın 10.000 tl ödül alırken Maryam Haeri elenmiştir. Dün yapılan final gecesinde yarışmaya veda eden isim Maryam olurken İşte Benim Stilim 16 Nisan haftanın finalinde yarışmanın birincisi Emine Aydın olmuştur.  in yerine bugün yeni yarışmacı Damla Gezen gelmiştir.

İşte Benim Stilim Damla Gezen Kimdir

İşte Benim Stilim 17 Nisan’ da yeni gelen yarışmacı Damla Gezen 1999 yılında İstanbulda dünyaya gelmiş ve 18 yaşındadır. Damla sinema televizyon bölümünü birinci sınıfta okumaktadır. İyi bir oyuncu olmak istemektedir. İyi bir oyuncu iyi bir yönetmen olmak isteyen damla eğitimini de bu yönde almaktadır. Bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Giyimine ve tarzına güvendiği için İşte Benim Stilime katılmıştır.

İşte Benim Stilim 17 Nisan 2017 Pazartesi günü yeni yarışmacı Damla Gezen podyuma ilk çıktığında herkesi etkilemiştir. Sarışın olan damla güzelliği ve tarzı ile yarışmada oldukça iddialı olduğunu herkese kanıtlamıştır. Damla Gezen daha öncede Bugün Ne Giysem adlı moda yarışmasına katılmış ve yarışmada isminden söz ettirmiştir. Damla 1.62 boyunda ve 52 kilo olan yarışmacı sarı saçlı ve  iddialı tavırları ve giyim tarzı dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir