İşte Benim Stilim 16 Nisan Seksenler Konsepti Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 16 Nisan Pazar Finali, İşte Benim Stilim 16 Nisan Pazar Kim Birinci Oldu? İşte Benim Stilim 16 Nisan Pazar Kim Elendi?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim 16 Nisan Pazar haftanın finalinde bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Seksenler konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir.

İşte Benim Stilim 16 Nisan Haftan Final Gününde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 16 Nisan Haftan Final Gününde elenen isim belli olmuştur. Aldığımız Tüyolara göre hayallerine ve yarışmaya veda edecek olan yarışmacı  olacaktır. Bu hafta İşte Benim Stilim 16 Nisan haftanın finalinde yarışmadan elenen isim olacaktır.

İşte Benim Stilim 16 Nisan Haftan Final Konsepti

İşte Benim Stilim de bu hafta Seksenler konsepti olurken işte benim stilim yarışmacıları haftanın konsepti olan Seksenler’e  uygun olarak özenerek hazırladıkları kostümlerle jüriden tam puan almaya çalışmaktadırlar. Yarışmacılar seksenli yılların kıyafetlerini seçerek en şık konbini tasarlamaya çalıştı.10 bin liralık para ödülünü kazana bilmek ve yarışmadan elenmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İŞTE BENİM STİLİM 16 NİSAN HAFTANIN FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 16 Nisan Haftanın Finalinde Emine Aydın 10.000 tlnin sahibi olurken, Duygu, Dilara, Aleyna, Meryem ve Tuğçe eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla bu hafta başında dahil olan Maryam Haeri yarışmaya veda etmiştir.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir