İşte Benim Stilim 10 Nisan Tuğçe Ekim Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

İşte Benim Stilim 10 Nisan Tuğçe Ekim Kimdir, Tuğçe Ekim Nereli, Tuğçe Ekim kısaca Hayatı, Tuğçe Ekim hakkında özet bilgiler sizler için

Hafta içi hergün gündüz kuşağında yayınlanan Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim’ de 10 Nisan Pazartesi yeni gelecek yarışmacı belli olmuştur. Bu hafta Tuğba Çiğdem‘ den boşalan koltuğa Meryem Haeri’ li gelmiştir. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. İşte Benim Stilim’de yarışmacılar eleme potasına girmemek için güzel konbinlerle jürinin önüne gelmekte ve tarz almaya çalışmaktadırlar. Tarz alan yarışmacılara 2 puan verilmekte ve bu puanlar hafta sonu yapılacak olan final gecesinde çok etkili olacaktır.

İşte Benim Stilim 10 Nisan Haftasında Kim Geldi

İşte Benim Stilim 9 Nisan Pazar Haftan Final Gününde bir kişi 10.000 tl ödül alırken bir kişide elenmektedir . Dün yapılan final gecesinde yarışmaya veda eden Tuğba Çiğdem olurken İşte Benim Stilim 9 Nisan haftanın finalinde yarışmanın birincisi Duygu Çevik olmuştur. Tuğba Çiğdem’ in yerine bugün yeni yarışmacı Tuğçe Ekim gelmiştir.

İşte Benim Stilim Tuğçe Ekim Kimdir

İşte Benim Stilim 10 Nisan’ da yeni gelen yarışmacı Tuğçe Ekim 23 Temmuz 1993 yılında Çanakkalede dünyaya gelmiş ve 24 yaşındadır. Aslan burcundan olan Tuğçe 2015 yılında Mimarlık bölümü mezunudur. Halen mimarlık yapmaktadır. Aynı zamanda da Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Akıllı binalar üzerinde tez hazırlamaktadır. Giyimine ve tarzına güvendiği için İşte Benim Stilime katılmıştır.

İşte Benim Stilim 10 Nisan 2017 Pazartesi günü yeni yarışmacı Tuğçe Ekim podyuma çıkınca ne yapacağını şaşırmıştır. Bir kaç kez podyumda yürümeyi deneyen Tuğçe’ ye Neslihan Doğrusöz yardımcı oldu ve güzel yürüyüşün nasıl olacağını gösterdi. Tuğçe Ekim doğru yerde duramadığı için 3 kere podyum yürüyüşü yapmak zorunda kalmıştır.

 

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir