Gardırop Savaşları Su Sümeyye Engin Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

 Gardırop Savaşları Su Sümeyye Engin Kimdir, Su Sümeyye Engin Nereli, Boyu, Kilosu, Su Sümeyye Engin sevgilisi kim, Su Sümeyye Engin kısaca hayatı hakkında özet bilgiler sizler için

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Su Sümeyye Engindir.  Su Sümeyye Engin Kimdir, Su Sümeyye Engin’ ni yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir.

Gardırop Savaşları Su Sümeyye Engin Kimdir

Su Sümeyye Engin 1994 yılında Almanya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Su Sümeyye Engin 1.65 boyunda ve 53 kilo ve mavi gözlüdür. Su Sümeyye Engin üniversitede eğitimine devam etmekte bunun yanı sıra mankenlik ve modellik yapmaktadır. Su Sümeyye Engin’nin bir sevgilisi var ama ismini gizlemektedir.

İstanbul’da eğitimine devam eden güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınan Engin güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çeken bir isimlerdendir. Su Sümeyye alışveriş yapmaktan çok zevk aldığını söylemektedir. Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan yarışmaya dahil olan Engin ikinci sezonda da yer almış ama kendi isteği ile yarışmadan ayrılmıştır.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir