Gardırop Savaşları Seren Yılmaz Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

 Gardırop Savaşları Seren Yılmaz Kimdir, Seren Yılmaz Nereli, Boyu, Kilosu, Seren Yılmaz sevgilisi kim, Seren Yılmaz kısaca hayatı hakkında özet bilgiler sizler için

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Seren Yılmaz’ dır. Seren Yılmaz Kimdir, Seren Yılmaz’ ı yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir.

Gardırop Savaşları Seren Yılmaz Kimdir

Seren Yılmaz 1993 yılında Antalya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Seren Yılmaz 1.69 boyunda ve 53 kilo ve kahverengi gözlüdür. Seren Yılmaz Grafik Tasarım bölümü mezunu olan Seren Yılmaz’ın şimdilik bir sevgilisi yoktur.

Seren Yılmaz Antalya’da ailesi ile beraber yaşayan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Seren grafik tasarımcılığının yanı sıra mankenlik de yapmaktadır. Alışveriş yapmayı çok seven güzel yarışmacı mesleği gereği renklerin uyumu ile arasının çok iyi olduğunu kendisine ne yakışacağı çok iyi bildiğini dile getirmektedir.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınan Seren, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çekmiştir. Gardırop Savaşları yarışmasına 23 Ocak 2017 yılında dahil olmuş ilk hafta başarılı performansı ve güzelliği ile dikkatleri çekmiş 24 Mart’ ta kendi isteği ile yarışmadan ayrılmıştır.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir