Gardırop Savaşları Luvrita Abdulkhalikova Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları Luvrita Abdulkhalikova kimdir, nereli, boyu yaşı Luvrita Abdulkhalikova Sevgilisi Kim, Luvrita Abdulkhalikova hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Luvrita Abdulkhalikova’ dur. Luvrita Abdulkhalikova Kimdir, Luvrita Abdulkhalikova’ nu yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir. 07 Nisanda jüriden en düşük puanı alan  Didem Ezgi Akın elenmiş ve onun yerine bugün yeni yarışmacı Tuğçe Dural Gelmiştir.

Gardırop Savaşları Luvrita Abdulkhalikova Kimdir

Luvrita Abdulkhalikova 1994 senesinde Rusya’ da dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Luvrita Abdulkhalikova 1.73 boyunda ve 61 kilodur. Luvrita Abdulkhalikova Katalog Modeliği yapmakta ve şimdilik bir sevgilisi yoktur.

Luvrita Abdulkhalikova İstanbul’da yaşamakta olan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Lutriva ekranların pek de yabancısı olmadığı bir isimdir. Dana öncede Esra Erol’da adlı evlilik programına katılmış güzelliği ile dikkatleri çekmiş ardından 2016 yılında Gardırop Yarışmasına katılmış ve elenmiştir.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınan Luvrita, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çekmiştir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir