Gardırop Savaşları Gizem Dinibütünoğlu Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları Gizem Dinibütünoğlu kimdir, nereli, boyu yaşı Gizem Dinibütünoğlu Sevgilisi Kim, Gizem Dinibütünoğlu hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Gizem Dinibütünoğludur. Gizem Dinibütünoğlu Kimdir, Gizem Dinibütünoğlu’ nu yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir. 07 Nisanda jüriden en düşük puanı alan  Didem Ezgi Akın elenmiş ve onun yerine bugün yeni yarışmacı Tuğçe Dural Gelmiştir.

Gardırop Savaşları Gizem Dinibütünoğlu Kimdir

Gizem Dinibütünoğlu 1994 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Gizem Dinibütünoğlu 1.75 boyunda ve 58 kilodur. Gizem Dinibütünoğlu Ege Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunu ve modellik yapmaktadır. Gizem Dinibütünoğlu’ un şimdilik bir sevgilisi yoktur.

Gizem Dinibütünoğlu İstanbul’da ailesi ile beraber yaşayan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Gizem dans etmeyi çok sevmekte ve dans ederken deşarj olduğunu stresini ve sinirini attığını dile getirmektedir. Modellik kadar dansa da çok iddialı olan Gizem modern dans eğitimi almıştır.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınan Gizem, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çekmiştir. Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan beri yarışan isimlerden birisi olmayı başaran Gizem halen yarışmaya devam etmekte Gardırop Savaşları birinci olarak tamamlamayı hedeflemektedir.

 

 

 

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir