Gardırop Savaşları Fatma Ok Kimdir Aslen Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları Fatma Ok kimdir, Aslen nereli, boyu yaşı Fatma Ok Sevgilisi Kim, Fatma Ok hakkında bilgileri bu sayfamızda bulabilirsiniz

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Fatma Okdur.Fatma Ok’ u gelin yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir. 07 Nisanda jüriden en düşük puanı alan  Didem Ezgi Akın elenmiş ve onun yerine bugün yeni yarışmacı Tuğçe Dural Gelmiştir.

 Fatma Ok Kimdir, Hayatı

Fatma Ok 1992 senesinde İzmir‘ de dünyaya gözlerini açmış, aslen İzmir’lidir. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Fatma Ok 1.68 boyunda ve 52 kilodur. Çocuk gelişimi bölümünden mezun olan Fatma Ok Engelli Eğitim uzmanı olarak görev yapmaktadır. Fatma Ok özel bir okulda öğretmenlik yapmakta ve şimdilik bir sevgilisi yoktur.Fatma Ok hem kendisine ve hemde modadan anladığı için güzel kombinler yapacağına inanmaktadır.

Fatma Ok İstanbul’da yaşamakta olan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Savaşları yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Fatma ekranların pek de yabancısı olmadığı bir isimdir. Dana öncede 2016 yılında Gardırop Yarışmasına katılmış ve elenmiştir.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınan Fatma, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çekmiştir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir