Gardırop Savaşları Didem Ezgi Akın Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları Didem Ezgi Akın Kimdir, Didem Ezgi Akın Nereli, Boyu, Kilosu, Didem Ezgi Akın sevgilisi kim, Didem Ezgi Akın kısaca Hayatı hakkında özet bilgiler sizler için

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Didem Ezgi Akındır. Didem Ezgi Akın Kimdir, Didem Ezgi Akın’ nı yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir.

Gardırop Savaşları Didem Ezgi Akın Kimdir

Didem Ezgi Akın 1996 senesinde Malatya ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Didem Ezgi Akın 1.72 boyunda ve 53 kilodur. Didem Ezgi Akın Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu ve anaokulu öğretmenliği yapmaktadır. Didem Ezgi Akın’ın şimdilik bir sevgilisi yoktur.

Didem Ezgi Akın İstanbul’da ailesi ile beraber yaşayan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur. Didem Ezgi Akın daha öncede İşte Benim Stilim moda yarışmasına katılmış ama kendisini fazla gösterememiştir.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınmış, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çeken bir isim olan Akın, Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan beri yarışan isimlerden birisi olmayı başarmıştır.

Didem Ezgi Akın Fox Tv ekranlarının fenomen olan yarışması gardırop Savaşlarında 07 Nisan Cuma finalinde elenmiştir.

 

 

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir