Gardırop Savaşları Aycan Demirci Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları Aycan Demirci Kimdir, Aycan Demirci Nereli, Boyu, Kilosu, Aycan Demirci sevgilisi kim, Aycan Demirci kısaca Hayatı hakkında özet bilgiler sizler için

Gardırop Savaşları Final Serisi ile gelmektedir. Gardırop Savaşlarında daha önce yarışmış ve başarılı isimlerle Final Serisine hazırlanmaktadır. Final Serisinde yer alacak yarışmalardan biriside Aycan Demircidir. Aycan Demirci Kimdir, Aycan Demirci’ yi yakından tanıyalım.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir.

Gardırop Savaşları Aycan Demirci Kimdir

Aycan Demirci 1996 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Aycan Demirci 1.70 boyunda ve 50 kilodur. Aycan Demirci mankenlik ve modellik yapmaktadır. Aycan Demirci’nin bir sevgilisi var ama ismini gizlemektedir.

İstanbul’da ailesi ile beraber yaşayan güzel yarışmacı katıldığı Gardırop Yarışmasında tanınmış ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmış ve ekranlarda dikkat çeken bir kişi olmuştur.

Fox TV ekranında hafta içi hergün yayınlanan Gardırop Savaşları, moda yarışması ile tanınmış, güzel giyimi, düzgün yürüyüşü, farklı bir tarzı ile dikkat çeken bir isim olan. Aycan Demirci, Gardırop Savaşları yarışmasının ilk sezonundan beri yarışan isimlerden birisidir.  

Aycan Demirci sekiz aydan beri Gardırop Savaşlarından yarışmacı olarak kalmış ve 3 Şubat Cuma finalinde elenmiştir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir