Gardırop Savaşları 2. Sezon Büyük Finali Kim Birinci Oldu Kim Kazandı?

Gardırop Savaşları 2. Sezon büyük sezon finali Kim Birinci Oldu kim kazandı? 2. sezon Finalini kazanan isim ne ödül aldı? Gardırop Savaşları Finalinde kimler yarışmacı işte yanıtları

FOX TV ekranlarının sevilen programı reyting rekorları kıran Gardırop Savaşları bu hafta sezon finalini yapıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı Gardırop Savaşlarında bir dönem daha kapanıyor. Gardırop Savaşları final bölümü ile 28 Nisan Cuma günü son kez ekranda olacak. yarışmanın kazanan kim, kim birinci olacak. Gardırop Savaşları geçtiğim yıl yayınlanan ilk sezonun şampiyonu Gizem Ay olmuştu.

Peki ama Gardırop Savaşları 2. Sezon birincisi kim oldu? büyük bir merak konusudur. FOX TV ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları 2. sezon şampiyonu belli mi oldu. Bu hafta yarışan 5 kişiden kim lüks arabayı kazanacak şampiyon kim olacak.

Final Haftası Yarışmacıları kimler?

1- Fatma Ok
2- Sümeyye Su Engin
3- Aycan Demirci
4- Gizem Dinibütünoğlu
5- Asena

Gardırop Savaşlarında sezon başladığından beri yarışmaya devam eden moda tasarım mezunu olan Gizem Dinibütünoğlu arabayı kazanacak isim gibi gözükmektedir. Aldığımız tüyolar da o yönde. Bu haber fanlarını ve    hayranlarını oldukça sevindirmektedir.

Geçtiğimiz gün çekimleri tamamlanan Gardırop Savaşları final bölümünde Gizem Dinibütünoğlu programın baştan sona kadar damgasını vurmayı başardı sevenlerinin ve hayranlarının büyük takdirini kazandı. Program çekimleri tamamladıkdan ve ödülü aldıktan sonra lüks arabasını da alarak  programdan ayrıldı.

Gizem Dinibütünoğlu Kimdir?

Gizem Dinibütünoğlu 1994 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır. Güzelliği  ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Gizem Dinibütünoğlu 1.75 boyunda ve 58 kilodur. Gizem Dinibütünoğlu Ege Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunu ve modellik yapmaktadır.

Bizde Magazinmedia.com ailesi olarak Gizem Dinibütünoğlu’ nu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir