Gardırop Savaşları 10 Nisan Tuğçe Dural Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları 10 Nisan Tuğçe Dural Kimdir, Tuğçe Dural Nereli, Tuğçe Dural kısaca Hayatı, Tuğçe Dural hakkında özet bilgiler sizler için

Hafta içi hergün gündüz kuşağında yayınlanan Fox Tv ekranlarının fenomen olan yarışması gardırop Savaşlarında 10 Nisan Pazartesi yeni gelecek yarışmacı belli olmuştur. Bu hafta Didem Ezgi Akın‘ dan boşalan koltuğa Tuğçe Dural gelmiştir.

Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı’ ın jüri üyeliğini yaptığı programda Erdal Güvenç’ te stil danışmanı olarak yer almaktadır. Hafta içi hergün saat 12,45′ de başlayan Gardırop Savaşları moda yarışmasıdır. Yarışmacılara hergün 500 tl  bütce verilmekte ve bu bütçe ile yarışmacılar belirlenen konsepte uygun kendi tarzlarında kıyafet, aksesuar, ayakkabı ve çanta almak suretiyle kendi şıklıklarını ve tarzlarını konuşturmaktadırlar. Günün finalinde jüri üyelerin karşısına çıkan yarışmacılar jüriden en yüksek puanı almaya çabalamaktadırlar. Cuma günü haftanın finali yapılmakta ve hafta içi en düşük puanı alan yarışmadan elenmektedir. 07 Nisanda jüriden en düşük puanı alan  Didem Ezgi Akın elenmiş ve onun yerine bugün yeni yarışmacı Tuğçe Dural Gelmiştir.

Gardırop Savaşları Tuğçe Dural Kimdir

Gardırop Savaşları 10 Nisan’ da yeni gelen yarışmacı Tuğçe Dural 1990 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 1.78 boyunda ve 55 kilo olan Tuğçe 2009 senesinde düzenlenen Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmada ikinci güzel seçilmiştir. Tuğçe Dural  Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Bir dönem ekranların Fenomen yarışması olan Çarkıfelek’ te hosteslik  yapmıştır. Ayrıca manken olarak zel defilelere çıkmış ve katoloğ çekimlerinde yer almıştır. Tuğçe  Dural, 10 Nisan Pazartesi Gardırop Savaşlarına yarışmacı olarak katılmıştır. Yarışmada oldukça iddialı açıklamaları ile dikkatleri üzerine çekmiş olan Tuğçe Dural, rakiplerini bir hayli zorlayacağa benzemektedir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir