Gardırop Savaşları 03 Nisan Fatoş Kabasakal Kimdir, Kısaca Hayatı

Gardırop Savaşları 03 Nisan Yeni yarışmacısı Fatoş Kabasakal Kimdir, Fatoş Kabasakal Kısaca Hayatı, Fatoş Kabasakal Hangi dizilerde rol almıştır.

Gardırop Savaşları hız kesmeden devam etmektedir. Her hafta yeni yarışmacının katıldığı programda bu haftanın yarışmacısı ekranlara yabancı olmayan bir isimdir. Gardırop Savaşları  03 Nisan Pazartesi günü yeni gelen yarışmacı Fatoş Kabasakal’ dır.

Fox Tv ekranlarında hafta içi hergün öğle kuşağında yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenen Gardırop Savaşları adlı yarışmasında  birbirinden güzel ve iddialı yarışmacıların katıldığı moda yarışmasıdır. Gardırop Savaşlarında 5 yarışmacı belirlenen konsepte göre alışveriş yaparak konbinlerini tamamlamaktadırlar.  Yarışmacılara hergün 500 tl bütçe verilmekte ve bu bütçe kıyafetlerini satın almaktadırlar. Hergün alışveriş için farklı bir sempte giden yarışmacılar 2 saat içerisinde işlerini tamamlatıp buluşma noktasına gelmektedirler. Geç kalan yarışmacı eksi puan almaktadırlar.

Jüri üyeleri yarışmacıların yaptığı konbinlerle jüri üyelerinin önüne gelmekte jüriden yüksek puan almaya çalışmaktadırlar. Gardırop Savaşlarında Jüri koltuğunda ise Raşit Bagzıbağlı, Ayşe Brav Ve Gül Gölge Saygı oturmaktadır. Haftanın son gününde ise biir yarışmacı birinci olurken yarışmada en düşük puanı alan yarışmacı elenmekte yerine yeni bir yarışmacı gelmektedir. Gardırop Savaşlarının bu haftaki yeni yarışmacısı Fatoş Kabasakal’dır.

Bu yazımızda Gardırop Savaşları 03 Nisan Yeni Yarışmacısı Fatoş Kabasakal kimdir, Fatoş Kabasakal yaşamı Hangi Dizilerde rol almıştır, Kariyeri Hakkında Özet Bilgiler

Fatoş Kabasakal Kimdir?

Gardırop Savaşları 03 Nisan Yeni Yarışmacısı Fatoş Kabasakal 9 Eylül 1982 senesinde Edirne’de dünyaya gözlerini açmıştır.Fatoş Kabasakal televizyon sunucusu ve dizi oyuncusudur. Başarılı ve güzel oyuncu İstanbul’da yaşamaktadır. Fatoş Kabasaka daha 15 yaşında iken oyunculuk kariyerine adım atmıştır. İlk oyunculuk hayatına 15 yaşında iken KRAL TV’de yayınlanan bir müzik programı ile başlamış, ünlü sanatçı Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi almıştır.
2005 senesinde Misi dizisinde rol almış ve bu dizide Yosun karakterine hayat vermiştir. Ardından 2007 yılında yayınlanan Bez Bebek Adlı dizide Simge karakterini canlandırmış ve bu dizi ile tanınmıştır. Güzel oyuncu bir çok dizi filmde rol aldıktan sonra sunuculuğa yönelmiştir. Elifnağme Heyecanlı, Afiyet Şeker Olsun gibi proğramları sunduktan sonra son olarak ‘Dedikodu’ adlı magazin programının sunmuştur. Uzun bir süre ekranlardan uzak olan güzel oyuncu ve sunucu Fatoş Kabasakal’ı Gardırop Savaşları adlı yarışmayla ekranlarımıza gelmektedir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir