Ezra İsminin Anlamı Manası, Analizi, Şiiri, Ezra İsmi Kur’anda Geçiyor mu?

Ezra isminin anlamı, sözlük anlamı nedir, Ezra isminin özellikleri, kökeni, analizi, Ezra ismi kuranda geçiyor mu, Ezra isminin baş harflerinden oluşan Akrostiş Şiirleri bulabilirsiniz

Ezra İsminin Anlamı

1. Pek fasih, sözü düzgün adam.

2. Beyaz kulaklı siyah at.

Ezra isminin sözlük anlamı:

  1. Özü, sözü bir kişi
  2. Beyaz kulaklı siyah at

Ezra İsminin Özellikleri

Ezra İsminin Kökeni:  Arapça

Ezra İsminin Cinsiyet : Kız

Ezra İsminin Rengi: Pembe

Ezra İsmi Kur’anı Kerimde Geçiyor mu:

Ezra ismi Kur’anı Kerimde Geçmemektedir.

Ezra İsmi Konulabilir mi

Araştırmalarınız sonucunda Ezra ismini koymakta bir sakınca yoktur. Ezra ismini çocuğunuza koymak sizlere kalmış biz sadece Ezra ismi ile bilgileri vermekteyiz, tercih sizlerin.

Ezra İsminin Analizi Sonucu

Ezra isminin analizine gelince:  Ezra isminin en belirgin karakterist özelliği özgür ruhlu olmasıdır. Bir yere, kişiye bağlı kalmaktan, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Tek düze ve monoton bir hayat tarzıda onlara göre değildir. Bulunduğunuz ortamda varlığınızı hissettirir, mutlu olsanız bile o ortama bağlı kalmak sizlere göre değil. Kendinizi kısıtlanmadan çalışacağınız işlerde mutlu ve başarılı olursunuz. Özgürlüğünüze gelecek en ufak kısıtlamanın ve bir tehditin nereden geleceğini çok iyi analiz ederek tedbirlerinizi ona göre alabilme yeteneğine sahiptir. Çoğu zaman, kendi işi kurma ve kendinizin patronu olma taraftarısınızdır. Ezra ismine sahip olanlar özgürlüğüne olan düşkünlüğü karşı cinsle olan ilişkilerini de büyük oranda etkilemektedir. Kendilerini kısıtlayıcı ilişkilerden kaçmaktadır.

Ezra İsmine Özel Akrostiş Şiir

Esen yel gibiyim dağları aşarım

Zamana inad senle sonsuz dek yaşarım

Rengarenk baharları hep sana adarım

Aşkımsın tek sevdiğimsin Ezram

Fikriye Özrendeci

Sizlerde kendi yazdığınız akrostiş şiirleriniz varsa yorum kısmından bize yazabilir ve sizin isminizle yayınlayabiliriz.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir