Eda Erol Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Kısaca Hayatı

Son günlerde ismi Alişan ile anılan ve nişanlanacakları iddia edilen Eda Erol kimdir? Ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi olan Eda Erol kaç yaşında, aslen nerelidir. İşte Eda Erol’un kısaca hayatı sizler için

Asıl İsmi: Eda Erol
Eda Erol Doğum Tarihi : 1986
Eda Erol Nereli: İstanbul
Eda Erol Saç Rengi : Kumral
Eda Erol Göz Rengi : Ela
Eda Erol Boyu: 1,63
Eda Erol Kilosu: 56
Eda Erol Eğitimi: Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunu

Eda Erol Kimdir, Kısaca Hayatı

Eda Erol 1986 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş 31 yaşındadır.  Eda Erol aslen İstanbullu ve annesi Sinop’lu babası emekli polis memuru ve aslen göçmendir. Ünlü sunucu Esra Erol’ un kız kardeşidir. Eda Erol temel eğitimini İstanbul’ da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Afyonkarahisar’ a gitmiş ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde okuyan güzel oyuncu bu bölümden başarıyla mezunu olmuştur. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra iki senede tiyatro eğitimi almıştır. Eda Erol ilk oyunculuk kariyerine 2014 senesinde başrollerinde Hakan Türkşen, Naz Elmas ve Ebru Güzel’in paylaştığı “Stajyer Mafya” adlı film ile adım atmıştır. 2014 senesinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2016 senesinde Star TV ekranlarında yayınlanan ve baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkan, Berkan Şal, Yasemin Allen ve Saygın Soysal gibi ünlü isimlerin yer aldığı 46 Yok Olan dizide Neşe karakterini başarıyla canlandırmış ve bu dizi ile de tanınmıştır.

Güzelliği ve yetenekli oyunculuğu ile göz dolduran Esra Erol önümüzdeki günlerde farkı projelerde karşımıza çıkması beklenmektedir.

Son günlerde ünlü şarkıcı Alişan ile ismi anılan güzel oyuncunun yalın zamanda nişanlanacakları iddia edilmektedir.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir