Deniz Satar Kimdir, Aslen Nereli, Kısaca Hayatı, Boyu Yaşı Kilosu

Deniz Satar Kimdir, Deniz Satar Aslen Nereli, Boyu, Yaşı, Deniz Satar Biyografisi, Deniz Satar Hakkında Özet Bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.
Asıl İsmi: Deniz Satar
Deniz Satar Doğum Tarihi : 1987
Deniz Satar Nereli: İzmir
Deniz Satar Boyu : 1.77
Deniz Satar Kilosu : 58
Deniz Satar Saç Rengi : Kahverengi
Deniz Satar Göz Rengi : Kahverengi
Deniz Satar Eğitimi: Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Mezunu

Deniz Satar Kimdir, Kısa Biyografisi

Deniz Satar Aslen İzmir’ lidir. 1987 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. Deniz Satar 1.77 boyunda 58 kilo olan güzel sunucu 30 yaşındadır. Deniz Satar temel eğitiminin ardından Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında bir çok yerel televizyon kanallarında staj yapmış ve kendisini yetiştirmiştir.

Üniversite 3. sınıfta TRT Müzik kanalında “Şenlik Ateşi” isimli gezi programını sunuculuğunu üstlenmiştir. Üniversiteden mezun olduktan sonra Trtspor kanalında “İlk Baskı” isimli sabah spor programının sunuculuğu üstlenmiş ve halende devam etmektedir. Deniz Saral Fanatik Gazetesi’nde bir süre editörlük yaptıktan sonra hafta sonları TRTSpor ekranlarında yayınlanan ‘Spor Keyfi’ni başarıyla sunmuştur.

Deniz Saral her sabah saat 08:00’de TRT Spor kanalında “İlk Baskı” programı ile güne merhaba diyyerek ekranlarımıza konuk olmaktadır. Güzel spiker güzelliği ve tatlı sunumu ile kısa müddette izleyicilerin ilgi odağı olmuş ve izleyenlerini ekrana kilitlemiştir.

TRT Spor kanalında “İlk Baskı” spor programını başarıla sunan Deniz Satar’ın güzelliği ve düzgün fiziği ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer almaktadır.

Bilindiği üzere Spor programlarını sunan  güzel kadınlar sunmaya başlamış ve bunun ilk örneğini Burcu Esmersoy olmuştur. Burcu Esmersoy’ dan sonra spor programlarını da güzel kadınlar  sunmaya başlamıştır. Deniz Satar’ da son zamanlarda  sempatik tavırları ve sıcak kanlı görüntüsüyle binlerce kişi tarafından sevilen ve beğenilen isim haline gelmiştir.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir