Cam Eşyalar Nasıl Temizlenir, Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Cam Eşyalar Nasıl Beyazlatılır, Cam Eşyalar Nasıl Temizlenir, Cam Eşyalar yıkamanın Temizlemenin Püf Noktaları, Cam Eşyaların Temizliği Nasıldır, Cam Eşyalarımızı Nasıl Yıkamalıyız gibi sorularınızı kısaca yanıtlamaya çalışacağız.

Cam Eşyalar Nasıl Temizlenir, Nasıl Parlatılır?

Cam Eşyalar Nasıl Temizlenir, Cam Eşyalar Nasıl Parlatılır?

Evde, ofiste ve iş yerlerinde kullandığımız ve her gün silip temizlediğimiz cam eşyalar zamanla matlaşır ve cam donuk bir hal alır. İşte bu tür  hadiselere  mahal vermemek için önceden tedbirimizi almamız lazımdır. Cam Eşyaları parlatma için yapmamız gerekenleri kısaca anlatmak isteriz.

Cam Eşyalar Nasıl Parlatmak için 4,5 litre  temiz suya bir su bardağı sıvı yer cilası ilave ederek karıştırın. Cam eşyalarınızı  hazırladığımız bu karışımla silersek eşyalarınız hem parlak olur hem de üzeri bir süre parmak izi yapmaz.

Eğer bardaklarınız kristal ise kesinlikle bulaşık makinasında yıkamayınız. Zira Kristal bardakların yapısı çok hassastır ve çizilmeye lekelenmeye son derece açıktır. O yüzdendir ki kristalleri elinizde yıkamanız daha uygundur. Kristallerinizi duruladıktan sonra yumuşak bir mutfak beziyle kurulamanızı tavsiye ederiz.

Kolay Gelsin Hanımlar.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir