Bayanların En Çok Tercih Ettikleri Kot Gömlek Kombinleri

Kot Gömlek Modası, Kot Gömlek Modelleri, Kot Gömlek Nasıl Kombinlenir? 2017- 2018 Kot Gömlek koleksiyonunda neler yer almaktadır, birlikte yakından inceleyelim

Hiç bir zaman modası geçmeyen ve her zaman ve her yerde giyinilebilen yegane parçalardan birisi kot gömleklerdir. 2017-2018 yeni sezonun da moda trendleri arasında yer almakta olan dört mevsim giyilebilen ve buna ilaveten de, kot gömlekle çok rahat yapılabilecek kombinlerin sayısı da oldukça fazladır.

Peki, kot gömlek nasıl giyilir, 2018 Kot Gömlek Koleksiyonunda neler yer almaktadır. Kot Gömlek Nasıl Kombinlenir? Kot Gömleklerle farklı bir çok kombin yapmanız mümkündür. Spor kombinlerin yanısıra okul gibi günlük yerlerde, etekle kombin yaparak davetlerde,hatta arkadaşlarınızla birlikte kahve içmeye rahatlıkla gidebilirsiniz. Hemen hemen her tarza uyabilecek bu güzel parçayı giymek için bir çok nedeniniz vardır.

Kot Gömlek Giymenin 10 Farklı Kombin Seçeneği

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir?

1- Kot Gömleğinizi Etekle Kombin Edin. Örneğin kot ve deri birbirine çok yakışan iki parça… Ancak deri bir etekle hem feminen hem de spor-şık bir görünüm yakalamak mümkündür. “Günlük kombinler” için deri eteğinizi bilekte biten botlarla ya da spor ayakkabılarla tamamlayın. Kot gömleğinizi feminen midi eteklerle de giyebilirsiniz.

2- Kot gömleğinizi ceket gibi kullanabilirsiniz. Gömleğin düğmelerini açık bırakarak tişört veya askılı bluzlarla giyebilirsiniz.

3- Kot gömleğinizi yine jean pantolonla giyinmeyi deneyin

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir?

4- Desenli parçalarla kombinleyin. Desenli eteğinizi yada pantolonunuzu kot gömleğinizle kombinlemek  harika görünebilirsiniz

5- Bohem tarzdan hoşlanıyorsanız, Jean gömleğinizi şal ve atkılarla tamamlayabilirsiniz.

6- Deri pantolonlarınızla kot gömleklerinizi birlikte giyin. Kıyafetinizi hırka ve topuklu ayakkabılarla kombine ederek tamamlayın.

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir?

7- Kot gömleğinizi tıpkı klasik gömlekleri giydiğiniz gibi blazer ceketlerle giyebilirsiniz.
8- Kot gömleğinizi alışılmışın dışında parçalarla kombinliyebilirsiniz. Kalem eteğinizin üzerine kot gömleğinizi giyinebilirsiniz.

9- Kot gömleğinizi elbiselerinizin üzerine de giyebilirsiniz. Özellikle mini elbiselerinizin üzerine giyeceğiniz kot gömlekle şık ve rahat bir kıyafet elde edebilirsiniz. Jean gömleğinizi büyük kolyelerle kullanmayı deneyin.

Kot Gömlek Nasıl Kombin Edilir?

10- Kot gömleğinizi yazın şortlarla giyinebilirsiniz. Kot gömleği kot şortlarla, kumaş ve dantel şortlarla da kombinleyelerek  giyebilirsiniz.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir