Ayşecan Tatari Kimdir, Kısaca Hayatı, Nereli, Boyu, Yaşı

Çocuklar Duymasın adlı dizinin Duygu karakterini başarıyla canlandıran Ayşecan Tatari kimdir? Ayşecan Tatari nerelidir, kaç yaşında boyu ve kilosu nedir? Ayşecan Tatari’in annesi kimdir, Ayşecan Tatari’in hayatına dair tüm detaylar ve merek ettiklerinizi vikipedi anlatımıyla yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: Ayşecan Tatari
Ayşecan Tatari Doğum Tarihi : 9 Mart 1989
Ayşecan Tatari Nereli: İstanbul
Ayşecan Tatari Saç Rengi : Kahverengi
Ayşecan Tatari Göz Rengi : Mavi
Ayşecan Tatari Boyu: 1,64
Ayşecan Tatari  Kilosu: 56
Ayşecan Tatari Eğitimiİtalyan Lisesi – Amerika’da Lisans Eğitimi

Ayşecan Tatari Kimdir, Kısaca Hayatı

Çocuklar Duymasın adlı dizinin Duygusu Ayşecan Tatari 9 Mart 1989 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gözlerini açmıştır ve Ağustos 2017 itibarıyla 28 yaşındadır. 164 cm boyunda olan Ayşecan Tatari Usta sanatçı Aliye Uzunatağan‘ın da kızıdır. Ayşecan Tatari, ilk, orta eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’da İtalyan Lisesi’nden mezun olmuştur. Yüksek öğrenimini için Amerika’ya gitmiştir. 2.5 yıl New York’ta kalan güzel oyuncu Stella Adler Studio of Acting’de okumuş ve Tatari Dot ekibinin Sarı Ay isimli oyunuyla da tiyatro dünyasına ilk adımını atmıştır. Ayşecan burada eğitimini tamamladıktan sonra tekrar yurda dönmüştür.

Ayşecan Tatari, Türkiye’ye döndükten sonra dergi kapaklarında yer almış ve çeşitli fotoğraf çekimlerde katılarak hayranlarıyla buluşmuştur. Yeni görüntüsü ve büyümüş haliyle görenleri büyük bir şaşkına uğratan Ayşecan Tatari, büyük ilgi ve beğeni toplamıştır.

“Çocuklar Duymasın” adlı gizi ile tanınan güzel oyuncu eğitimini tamamlamak için uzun bir süre ekranlardan uzak kalmıştır. Ayşecan Tatari Evdeki Yabancı adlı dizi ile tekrar ekranlarınıza dönmüş ve dizide Nazlı karakterini başarıyla canlandırmıştır.

Ayşecan Tatari, Türkiye’ye geri döndükten sonra 2015 yılında yayınlanan ilgiyle izlenen Yılanların Öcü adlı dizide Gülmisal karakterine hayat vermiştir.

Ayşecan Tatari halen Şehir Tiyatlaroları oyuncusu olan Edip Tepeli ile evliliğe adım adım giden mutlu bir ilişki yaşamakta ve bu yüzden ekranlarda fazlaca görememekteyiz. Güzel oyuncu Ayşecan’ı yakında başarılı projer ile tekrar ekranlarımızda sıklıkla görebileceğiz.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir