2017-2018 Birbirinden Şık Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Uzun süredir düğün hazırlıkları yapan bir genç kızsanız hemen hemen tüm gelinlik modelleri hakkında aşağı yukarı bir fikriniz var demektir. Yine de o muhteşem gün için nasıl bir gelinlik giymek istediğinize bir türlü karar veremez ve hayallerinizdeki tasarımı bulmak için araştırır durursunuz. Önünüze gelen tüm internet sitelerinde yer alan resim galerilerini inceleyerek işte bu tam göre diyebileceğiniz bir 2017 gelinlik modellerini buluncaya kadar da bu araştırmaların sonu gelmeyecektir.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi konusunda oldukça titiz davran genç kızlarımızın bilmesi gereken bazı temel noktalar vardır.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Kadınlar farklı vücut tiplerine sahiptirler ve ne olursa olsun 2017 gelinlik modelleri hakkında bilgi sahibi olmak kadar onları denemekte önemlidir. Üzerinize oturan ve tüm vücut hatlarınız ile taşıdığınız bir gelinliği giymek size o muhteşem gecenin heyecanını tam olarak yansıtabilecektir.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Askılı prenses gelinlik modelleri bu yılın görkemli aksesuarları ve şıkır şıkır tülleri ile bezenerek hazırlandı. Genç hanımların daha özel hissedebilmesi için tasarlanan “kabarık model gelinlik” çeşitlerinden olan bu tarz gelinlikler, aynı zamanda da çok iyi birer kamufle aracı olabilirler.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri
Gerek bölgesel kilo sorunu olan gerekse boyu kısa olan kızlarımızın kurtarıcıları olan askılı prenses gelinlik modelleri adeta harika bir şekilde hile yapabilmek için üretilmiştir.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Hem altına giyebileceğiniz çok uzun topuklu bir ayakkabı ile daha uzun ve endamlı görünebilir, hem de basen ve bacak bölgenizde yer alan fazlalıkların kapanması için çaba sarf etmemiş olursunuz. Böyle bir gelinliğin içerisinde sanki bir mankenmiş gibi salınabilirsiniz.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Çünkü vücudunuzun sadece üst kısmında dekoltesi olan bu gelinlik modelini dilerseniz dekoltesiz de tercih edebilirsiniz.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

İnce yada kalın askılara sahip olan prenses gelinlik modelinizin göğüs bölgesinde hiç dekolte olmasın istiyorsanız mutlaka Fransız danteli ile kapatılmış şık bir model tercih etmenizi öneririz. Bu şekilde hem daha gösterişli hem de daha sade gibi duran bir gelinlik sahibi olabilirsiniz.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Sadece bir gün giymenize rağmen ömrünüz boyunca unutamayacağınız rüya gibi bir gün geçirmenize vesile olacak bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız çok fazla risk almadan 2017 askılı prenses gelinlik modellerini denemenizi tavsiye ederiz. Fazla risk almamanızın ilk sebebi ise bu modellerin tüm hanımlara uyumlu bir şekilde üretilmiş olmasıdır.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Uzun yada kısa boylu olmanız hiç fark etmeyecektir çünkü kabarık bir gelinlik ile sadece daha endamlı görüneceksiniz. Ayrıca daha önce de belirttiğimiz gibi kısa boylu olsanız da sorun olmaktan çıkacaktır.

Askılı Prenses Gelinlik Modelleri

Askılı kollarla sayesinde omuzlarınızı daha geniş yada daha dar gösterebilme imkânınız da olacaktır. Bu yüzden en avantajlı modeller arasında yer alan en güzel askılı prenses gelinlikleri mutlaka denemelisiniz.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir