Yoğun Bakımda Yatan Şarkıcı İrem Derici Kimdir, Hastalığı Nedir?

Büyük bir sağlık problemi yaşayan, Yoğun Bakıma Alınan İrem Derici’in son sağlık durumu nedir? Kalbimin Tek Sahibine adlı şarkısı ile ünlenen ve tanınan İrem Derici kimdir? Genç şarkıcı İrem Derici boyu, yaşı vikipedi anlatımıyla, İrem Derici’in kısaca hayatı ve şarkıları hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: İrem Derici
İrem Derici Doğum Tarihi : 21 Mart 1987
İrem Derici Nereli: İstanbul
İrem Derici Saç Rengi : Siyah
İrem Derici Göz Rengi : Kahverengi
İrem Derici Boyu: 1.70
İrem Derici Kilosu: 55
İrem Derici Eğitimi: Üniversite Mezunu

İrem Derici Kimdir, Kısaca Hayatı

Yoğun Bakımda Yatan İrem Derici Kimdir, Hastalığı Nedir?

İrem Derici, 21 Mart 1987 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Jale Ediz, Hulusi Derici’ in kızıdır. İrem Derici daha 4 yaşında müzik ile ilgilenmeye, org çalmaya başlamıştır. İrem Derici 5 yaşındayken de anne- babası boşanmıştır. İlkokulda eğitim görürken aynı zamanda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesine girmiş Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde eğitime başlamıştır. Işık Lisesinden mezun olan şarkıcı 16 yaşında  ‘Monopop’ isimli gurubu kurmuş ve gurubun şarkıcılığını yapmıştır.

Günümüz Eylül 2017 itibarıyla 30 yaşında olan İrem 1,77 cm boyundadır. İrem Derici Üniversiteden mezun olduktan sonra babasının yanında reklam ajansında çalışmış ve ardından ‘O Ses Türkiye‘ye adlı şarkı yarışmasına katılmıştır. Yarı Finale kadar yükselmiş ve yarı finalde elenmiştir. O Ses Türkiye yarışması ile tanınan Derici Bensiz Yapamazsın adlı tekli çalışması ile büyük bir çıkış yapmış ve isminden bir haylı söz ettirmiştir. 2015 yılında “Kalbimin Tek Sahibine” isimli şarkı ile büyük bir çıkış yapmış tüm zamanların satış rekorlarını alt üst etmiştir.

İrem Derici ‘Kalbimin Tek Sahibine’ adlı şarkısı nikah-düğün organizasyonlarının resmi şarkısı haline geldi. Aynı yıl Altın Kelebek Ödülleri, En Iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülüne layık görüldü.

İrem Derici, 13 Eylül 2014 yılında Rıza Esendemir ile evlenmiş ve 2016 yılında da anlaşamayıp boşanmıştır. İrem Derici Ünlü şarkıcı ve bestekar Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile bir ilişkisi olmuş yakın zamanda ayrılmıştır.

İrem Derici Sağlık Durumu, Hastalığı Nedir?

Yoğun Bakımda Yatan İrem Derici Kimdir, Hastalığı Nedir?

Bir haftadan beri özel bir hastanede yatarak tedavi gören şarkıcı İrem Derici’ in yoğun bakıma kaldırıldığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştür. İrem Derici bu haber ile sevenlerini büyük bir üzüntüye boğmuştur.

İrem Derici, 18 Eylül Pazartesi günü Acıbadem’de bulunan bir özel hastanenin yoğun bakım servisine yatırılmıştır. İrem Derici’ in sağlık durumuyla ilgili olarak da, tedavi gördüğü özel hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yapmıştır: Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedavi altına alınmıştır. Halende Hastamızın tedavisi sürmektedir.” demiştir.

Bizde magazinmedia.com ailesi olarak güzel sanatçı İrem Derici’ ye acil şifalar diliyoruz.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir