Vatan Şaşmaz’ı Kim Niçin Vurdu? Vatan Şaşmaz Kimdir, Boyu, Yaşı

İstanbul Beşiktaş’ta lüks bir otel odasında 2 ceset bulunmuştur. Cesetlerden birisi ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ a ait olduğu anlaşılmıştır. Vatan Şaşmaz Kimdir, Vatan Şaşmaz kim niçin vurdu? Vatan Şaşmaz neden vuruldu? Vatan Vatan Şaşmaz Kısa Biyografisi ile Boyu, Yaşı hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vatan Şaşmaz’ı Kim Niçin Vurdu?

İstanbul Beşiktaş’ta lüks bir otel odasında bir kadın ve bir erkek cesedi bulunmuştur. Cesetlerden birinin ünlü sunucu ve oyuncu olan Vatan Şaşmaz’ a ait olduğu tespit edilmiştir. Sırtından vurulan Vatan Şaşmaz olay yerinde hayatını kaybetmiştir. Aynı odada birlikte kaldıkları sevgilisi Filiz Aker Vatan Şaşmaz’a kavga etmişler ve kavga sonucu odadan ayrılmak isteyen Vatan Şaşmaz’ a silahla 4 el ateş ettiği öğrenilmiştir. Ardından Filiz Aker’in de bir el kendisine ateş ederek canına kıydığı belirtilmiştir.

Pazar günü saat 17.00 sıralarında yigeni ile birlikte yemek yerken Filiz Aker’in telefonuna bir mesaj gelmiş ve mesajın ardından odasına çıkmış. Filiz Aker’den bir süre haber alamayan yeğen, otel görevlilerini ve polisi aramış. Polisle birlikte kapıyı açan otel görevlileri Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker’i yerde kanlar içerisinde ölü olarak bulmuşlardır. Cenazeler Adli Tıp Kurumuna kaldırılmıştır.

Vatan Şaşmaz Kimdir, Kısa Biyografisi

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 senesinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. 43 yaşında ve 1,85 cm boyunda olan Vatan Şaşmaz gençlik zamanlarında bir süre fotomodellik yapmış ve fotomodelliğin yanısıra birçok reklam filminde ve şarkı kliplerinde rol almıştır. Farklı kanallarda yayınlanan fenomen dizi Çocuklar Duymasın adlı dizide rol almış ve canlandırdığı Engin karakteriyle tanınmış ve ünlenmiştir. Ardından Akşemseddin Hazretleri’nin hayatının anlatıldığı sinema filminde boşrolde oynamış ve Akşemseddin’i canlandırmıştır. 2004 senesinde TRT ekranlarında yayınlanan Dudaktan Kalbe adlı dizinin oyuncu kadrosunda da yer alan Vatan Şaşmaza dizide Doktor Ergun, Keloğlan Kara Prense Karşı sinema filminde de Beyaz Atlı Prens’i canlandırmıştır.

Sunuculukta yapan Vatan Şaşmaz bir çok TV kanalarında yayınlanan programlarda ve çeşitli organizasyonlarda görev almıştır. Ayrıca TRT Spor kanalında yayınlanan Taraftar Yarışıyor’u TVem kanalında ise Vatan Mutfağı isimli yemek programınında sunuculuğunu üstlenmiştir.

Vatan Şaşmaz 2011 yılında İngiltere’de konsoloslukta Nurşen Kocayaş ile hayatını birleştirmiş 3 yıl evli kaldıktan sonra 2014 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmışlardır. 2015 yılında Yasemin Adalı ile nikah masasına oturmuştur. Son edindiğimiz bilgilere göre de Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı 4 aylık hamile olduğu açıklandı. Filiz Aker’ le bir süredir birlikte yaşayan Vatan Şaşmaz  27 Ağustos 2017′ de saat 20.00 sıralarında sevgilisi Filiz Aker tarafından sırtından vurularak hayatını kaybetmiştir. Filiz Aker’ de olay yerinde aynı silahla intihar etmiştir.

Bizde magazinmedia.com ailesi olarak ünlü sunucu ve oyuncu olan Vatan Şaşmaz’a Allah’tan Rahmet dileriz. Yakınlarının ve sevenlerinin başı sağ olsun.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir