Sıra Sende Türkiye Birincisi Mustafa Bakırhan Kimdir?

Sıra Sende Türkiye Birincisi Mustafa Bakırhan Kimdir, Sıra Sende Türkiye Mustafa Bakırhan Aslen Nerelidir, Mustafa Bakırhan Kaç Yaşında, Mustafa Bakırhan Kısaca Hayatı hakkında özet bilgileri sizler için

Mustafa Bakırhan Kimdir, Kısaca Hayatı

Sıra Sende Türkiye Birincisi Mustafa Bakırhan söyledi şarkılarla jüri üyelerinden tam not almıştır. Sıra Sende Türkiye şarkı yarışmasında ipi göğüsleyen isim olmuştur. Mustafa Bakırhan 2014 yılında O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katılmış ve söylediği şarkılarla isminden bir hayli söz ettirmiştir.

Mustafa Bakırhan 1991 yılında Tekirdağ’ da dünyaya gelmiş ve 26 yaşındadır. Sekiz yaşlardayken babasının kendisine org alması ile müzik hayatına başlamış ve geçimini şarkıcılık yaparak sağlamaktadır. Özel mekanlarda sahne alan Mustafa Bakırhan’ın tek hayalı iyi ve tanınan bir müzisyen olabilmektir. Mutlu bir evliliği olan Mustafa Bakırhan Tekirdağ’ da hayatını sürdürmektedir. Mustafa Bakırhan Sıra Sende Türkiye adlı şarkı yarışmasına katılmış ve söyledi şarkılarla ve güzel yorumu ile yarışmanın birincisi olmuş ve 200.000 tl lik para ödülünü kazanmıştır.

Mustafa Bakırhan Doğum Yeri: Tekirdağ

Mustafa Bakırhan Doğum Tarihi: 1991

Mustafa Bakırhan Saç Rengi: Siyah

Mustafa Bakırhan Göz Rengi: Siyah

Mustafa Bakırhan Mesleği: Şarkıcı, Müzisyen

Mustafa Bakırhan Eğitimi:

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir