Pelin Uzun Kimdir, Nereli, Kimin Takımında, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Pelin Uzun Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Pelin Uzun kaç yaşında boyu, kilosu, Pelin Uzun kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Pelin Uzun Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Pelin Uzun 1993 yılında Antalya’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 24 yaşında ve 1,72 cm boyundadır. Aslen Antalya’lı olan Pelin Uzun Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisidir. Müzikle de yakından ilgilenmekte ve 4 senedir sahne almaktadır, O Ses Türkiye’ ye Antalyadan katılmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Pelin Uzun, Rüyalar adlı şarkıyı seslendirmiştir. Pelin Uzun’in başarılı performansını ve sesini beğenen Gökhan ve Murat Boz ikilisinden Murat Boz‘u seçmiştir.

Pelin Uzun Nereli: Antalta

Pelin Uzun Doğum Tarihi: 1993 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 24 yaşındadır.

Pelin Uzun Boyu: 1,72

Pelin Uzun Kilosu: 60

Pelin Uzun Saç Rengi : Kumral

Pelin Uzun Göz Rengi: Kahverengi

Pelin Uzun Mesleği : Öğrenci

Pelin Uzun Eğitimi: Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrencisi

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir