O Ses Türkiye Sema Karayel Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Sema Karayel Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Sema Karayel kaç yaşında boyu, kilosu, Sema Karayel kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Sema Karayel Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Sema Karayel 1999 yılında İzmir’ de dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 18 yaşında ve 1,57 cm boyundadır. Aslen İzmir’li olan Sema Karayel 6 senedir şarkı söylemektedir. Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesinden mezun olmuş ve üniversiteye hazırlanmaktadır, O Ses Türkiye’ ye İzmir Konaklı’dan katılmaktadır.

O Ses Türkiye yeni yarışmacısı olan Sema Karayel, Coutings Stars adlı şarkıyı seslendirmiş ve tüm jüriyi döndürmeyi başarmıştır. Güzel ve başarılı yarışmacı seçimini Gökhan’dan yana kullanmış ve Gökhan’ın takımına katılmıştır.

Sema Karayel Nereli: İzmir

Sema Karayel Doğum Tarihi: 1999 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 18 yaşındadır.

Sema Karayel Boyu: 1,57

Sema Karayel Kilosu: 50

Sema Karayel Saç Rengi : Kumral

Sema Karayel Göz Rengi: Kahverengi

Sema Karayel Mesleği : ???

Sema Karayel Eğitimi: ??

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir