O Ses Türkiye Mervan Tuzcuoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Mervan Tuzcuoğlu Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Mervan Tuzcuoğlu kaç yaşında boyu, kilosu, Mervan Tuzcuoğlu kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Mervan Tuzcuoğlu Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Mervan Tuzcuoğlu 1989 yılında Antalya’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 28 yaşında ve 1,75 cm boyundadır. Aslen Antalyalı olan Mervan Tuzcuoğlu Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. Müzikle de yakından ilgilenmekte, O Ses Türkiye’ ye Antalyadan katılmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Mervan Tuzcuoğlu, “Kadınım” adlı şarkıyı seslendirmiştir. Mervan Tuzcuoğlu’in başarılı performansını ve sesini beğenen Hadise dönmüş ve Hadiseyi seçmiştir.

Mervan Tuzcuoğlu Fiziksel Özellikleri

Mervan Tuzcuoğlu Nereli: Antalya

Mervan Tuzcuoğlu Doğum Tarihi: 1989 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 28 yaşındadır.

Mervan Tuzcuoğlu Boyu: 1,75

Mervan Tuzcuoğlu Kilosu: 70

Mervan Tuzcuoğlu Saç Rengi : Kumral

Mervan Tuzcuoğlu Göz Rengi: Kahverengi

Mervan Tuzcuoğlu Mesleği : Mimar

Mervan Tuzcuoğlu Eğitimi: Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezun

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir