O Ses Türkiye Güneş Gülsever Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Güneş Gülsever Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Güneş Gülsever kaç yaşında boyu, kilosu, Güneş Gülsever kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Güneş Gülsever Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Güneş Gülsever 1997 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 20 yaşında ve 1,85 cm boyundadır. Aslen Tekirdağ olan Güneş Gülsever müzisyen bir aileden gelmektedir. Müzikle de yakından ilgilenmekte, O Ses Türkiye’ ye İstanbul Silivri’den katılmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Güneş Gülsever, Rüyalar adlı şarkıyı seslendirmiştir. Güneş Gülsever’in başarılı performansını ve sesini beğenen Gökhan ve Murat Boz ikilisinden Murat Boz‘u seçmiştir.

Güneş Gülsever Nereli: İstanbul

Güneş Gülsever Doğum Tarihi: 1997 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 20 yaşındadır.

Güneş Gülsever Boyu: 1,85

Güneş Gülsever Kilosu: 80

Güneş Gülsever Saç Rengi : Kumral

Güneş Gülsever Göz Rengi: Kahverengi

Güneş Gülsever Mesleği : ???

Güneş Gülsever Eğitimi: ??

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir