O Ses Türkiye Finalisti Benjamin Kaggwa Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Benjamin Kaggwa Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Benjamin Kaggwa kaç yaşında boyu, kilosu, Benjamin Kaggwa kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Benjamin Kaggwa Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Benjamin Kaggwa 1992 yılında Uganda’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2018 itibarıyla 26 yaşında ve 1,75 cm boyundadır. Aslen Ugandalı olan Benjamin Kaggwa 2017 yılının başlarında Türkiye’ ye yerleşmiştir.

Ülkesi Uganda’da yaşadığı zorlu hayatın hemen peşinden Türkiye’ye yerleşen Benjamin Kaggwa, geçmişte yaşadığı sıkıntılı süreci O Ses Türkiye’de anlattı. Ugandalı yarışmacının ülkesinde ve Türkiye’de yaşadığı zorlukları anlatması herkesi etkiledi. O Ses Türkiye’nin müzik direktörü Tarık Sezer, geçmişte büyük zorluklar yaşadığını anlatan Benjamin’e büyük bir jest yaptı. Tarık Sezerin müzik okulunda gitar öğretmenliği yapması önerinini, Acun Ilıcalı yarışmacıya iletti. Benjamin Kaggwa aldığı iş önerisiyle büyük sevinç yaşadı.

4 jüri azasını de döndürmeyi muvaffak olan Ugandalı Gökhan Özoğuz’un takımına katıldı.

Benjamin Kaggwa Fiziksel Özellikleri

Benjamin Kaggwa Nereli: Uganda

Benjamin Kaggwa Doğum Tarihi: 1992 Doğumlu Ve Şubat 2018 İtibariyle 26 yaşındadır.

Benjamin Kaggwa Boyu: 1,75

Benjamin Kaggwa Kilosu: 70

Benjamin Kaggwa Saç Rengi : Siyah

Benjamin Kaggwa Göz Rengi: Siyah

Benjamin Kaggwa Mesleği :

Benjamin Kaggwa Eğitimi:

 

 

 

 

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir