O Ses Türkiye Berika Uymaz Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Berika Uymaz Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Berika Uymaz kaç yaşında boyu, kilosu, Berika Uymaz kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Berika Uymaz Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Berika Uymaz 1999 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 19 yaşında ve 1,65 cm boyundadır. Aslen Ankara’lı olan Berika Uymaz küçüklüğünden beri müzikle yakından ilgilenmektedir. O Ses Türkiye’ ye Ankara Beypazarı’ndan katılmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Berika Uymaz, Yaktın Yandırdın beni adlı şarkıyı seslendirmiştir. Berika Uymaz’in performansıyla jüri üyelerini döndürmeyi başaramamıştır.

Berika Uymaz Nereli: Ankara

Berika Uymaz Doğum Tarihi: 1999 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 17 yaşındadır.

Berika Uymaz Boyu: 1,65

Berika Uymaz Kilosu: 50

Berika Uymaz Saç Rengi : Kumral

Berika Uymaz Göz Rengi: Kahverengi

Berika Uymaz Mesleği : Öğrenci

Berika Uymaz Eğitimi: Sınıf Öğretmenliği Bölümünde Öğrenci

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir