O Ses Türkiye Aytuğ Arslan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Aytuğ Arslan Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Aytuğ Arslan kaç yaşında boyu, kilosu, Aytuğ Arslan kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Aytuğ Arslan Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Aytuğ Arslan 1993 yılında Adana’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 24 yaşında ve 1,85 cm boyundadır. Aslen Adana-Tarsus’lu olan Aytuğ Arslan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi iktisat bölümü öğrencidir. Müzikle de yakından ilgilenmekte, O Ses Türkiye’ ye Adanadan katılmaktadır. Öğrenciliğin yanı sıra çeşitli yerlerde sahne almakta ayrıca yerel radyolarda radyoculuk yapmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Aytuğ Arslan, söylediği şarkıyla seslendirmiştir. Aytuğ Arslan’in başarılı performansını ve sesini beğenen Gökhan ve Murat Boz ikilisinden Murat Boz‘u seçmiştir.

Aytuğ Arslan Nereli: Adana

Aytuğ Arslan Doğum Tarihi: 1993 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 24 yaşındadır.

Aytuğ Arslan Boyu: 1,85

Aytuğ Arslan Kilosu: 80

Aytuğ Arslan Saç Rengi : Kumral

Aytuğ Arslan Göz Rengi: Kahverengi

Aytuğ Arslan Mesleği : Radyocu, Öğrenci

Aytuğ Arslan Eğitimi: Dumlupınar Üniversitesi iktisat bölümü öğrencisi

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir