O Ses Türkiye Aslı Çobanoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Aslı Çobanoğlu Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Aslı Çobanoğlu kaç yaşında boyu, kilosu, Aslı Çobanoğlu kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Aslı Çobanoğlu Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Aslı Çobanoğlu 1976 yılında Zonguldak’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 42 yaşında ve 1,70 cm boyundadır. Aslen Zonguldak’lı olan Aslı  Çobanoğlu, hayatını solistlik yaparak kazanmaktadır. 18 yaşından itibaren arkadaş ortamında sesini duyurmaya başlayan Aslı, O Ses Türkiye yarışmasına katılarak sesini daha çok kişiye duyurmak istediğni söylemiştir. Aslı Çobanoğlu’in başarılı performansını ve sesini beğenen Gökhan ve Hadise dönmüş ve Hadiseyi seçmiştir.

Aslı Çobanoğlu Fiziksel Özellikleri

Aslı Çobanoğlu Nereli: Zonguldak

Aslı Çobanoğlu Doğum Tarihi: 1976 Doğumlu Ve Şubat 2018 İtibariyle 42 yaşındadır.

Aslı Çobanoğlu Boyu: 1,70

Aslı Çobanoğlu Kilosu: 60

Aslı Çobanoğlu Saç Rengi : Kumral

Aslı Çobanoğlu Göz Rengi: Kahverengi

Aslı Çobanoğlu Mesleği : Solist

Aslı Çobanoğlu Eğitimi:

 

 

 

 

 

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir