Leyla Keskin Kimdir, Kısaca Hayatı, Nereli, Boyu, Yaşı, Dizileri

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak olan Kısmetse Olur adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Leyla Keskin kimdir? Güzel oyuncu Leyla Keskin aslen nereli, boyu, yaşı, vikipedi anlatımıyla Leyla Keskin’in kısaca hayatı, kariyeri ve dizi çalışmaları hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: Leyla Keskin
Leyla Keskin Doğum Tarihi : 17 Şubat 1976
Leyla Keskin Nereli: İstanbul
Leyla Keskin Saç Rengi : Kahverengi
Leyla Keskin Göz Rengi : Kahverengi
Leyla Keskin Boyu: 1,67
Leyla Keskin Kilosu:  59
Leyla Keskin Eğitimi: ???

Leyla Keskin Kimdir, Kısaca Hayatı

Leyla Keskin, 17 Şubat 1976 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş 41 yaşında olan Leyla Keskin figüran oyunculuk yapmaktadır. Aslen Mersinlidir. 1,67 cm boyunda olan Leyla Keskin Kısmetse Olur yarışmasının 1. sezon gelin adayı olan Nur Erkoç’un da annesidir. Nur Erkoç’ da Kısmetse Olur’ a katılmış ve programında tanıştığı Batuhan Cimilli ile aşk yaşamış ve bu aşklarını evlilik ile taçlandırmıştır. Leyla Keskin Kısmetse Olur 2.sezonda gelin adayı olarak katılmış sivri dili ile tanınmıştır.

Leyla Keskin Kimdir, Kısaca Hayatı, Nereli, Boyu, Yaşı, Dizileri
Leyla Keskin’in anne ve babası daha 1 yaşındayken ayrılmış, annesinin yanında büyüyen Leyla Hanım Kısmetse Olur 2.sezonda gelin adayı olarak programa katılmış fakat aradığı aşkı bulamayınca veda etmiştir. Leyla Keskin kızı Nur Erkoç’un babasını kanserden kaybetmiş bir süre İzmir’ de yaşadıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Figüran oyunculuk yapan Leyla Keskin Kırgın Çiçekler, Asla Vazgeçmem, Göç Zamanı ve bir çok dizide rol almıştır. Leyla Keskin oyunculuk ve figüranlık yaparak geçimini sağlamaktadır.

Leyla Keskin son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sonradan yapımcılar tarafından dizi haline getirilen Kısmetse Olur adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Leyla Keskin Rol Aldığı Diziler, Projeler

1- Kırgın Çiçekler

2- Asla Vazgeçmem

3- Göç Zamanı

4- Kısmetse Olur evlilik programı

5- Kısmetse Olur Dizisi

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir