Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarımı Nedir, Kimlere Uygulanır?

Kaşlar yüzümüzdeki ifadede en önemli etkendir. Yüzümüzün güzelliğini, kızgınlığımızı kaş hareketlerimizle ifade etmekteyiz. Kızdığımız zaman kaşımız çatılır, güldüğümüz zaman güzel bir şekil alır. Kısacası kaşlar ruh halimizi dışa yansıtmaktadır.  Kalıcı Makyaj Nedir, Kaş Tasarımı Nedir, Kaş Tasarımı Kimlere Uygulanır gibi soruların yanıtlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarımı Nedir, Kimlere Uygulanır?

 

 

Kullanım açısından çok kolay olan, akmayan ve bozulmayan makyajlardır. Çalışan bayanların ve ünlülerin sürekli bakımlı görünmek için uygularlar.Dudak, göz ve kaş çerverine yapılır.

Kalıcı makyajı uzmanlarca yapılan mikro-pigmentler doğal ve su bazlı olduğundan renkler daha mattır ve istediğimiz rengi kolayca elde edebiliriz. Kaş, göz ve dudak konturlerini belirgin hale getirme tekniği kişiye özel bir bütünlük içinde uygulanır. Kaşlar, gözler ve dudaklar ayrıca yara izleri, cilt lekeleri ve kusurlarını kapatmak isteyen herkes mikro-pigmentasyon metoduyla eşsiz bir güzellik kazanır.

Kalıcı makyaj kişiye ve tene değişiklik gösterir.Ömrü 2-3  yıl arasında değişir.Uzun süre dogal bir görünüm elde edilir.Kalıcı makyajı dövme ile karıştırmamalıyız ve kullanılan boya maddelerinin kesinlikle, organizmaya zararlı etkisi söz konusu değildir.

Kaş Tasarımı Nedir?

Kalıcı Makyaj, Kaş Tasarımı Nedir, Kimlere Uygulanır?

 

Çeşitli sebeblerlerle kaşlarımız dökülür veya seyrer . Bizlerde bu dökülmelerden şikayet eder ama ne yapacağımızı bilmeyiz. Bazen de göz kalemiyle bu dökülen ve seyreyen yerleri boyayıp kapatmaya çalışırız. İşte bu noktada Kalıcı Kaş Makyajı Kaş Tasarımı devreye girmektedir.

 

Kalıcı Kaş  makyajı  steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Mikropigmentasyon işlemiyle kaşların yeniden yapılandırılması ve seyrek olan kaş aralarının doldurulması için yapılan bir işlemdir. Kişinin kaş rengi ve ten tonuna göre renk seçilir.

Kaş Tasarımı Kimlere Uygulanır?

Kaş Kontürü kaşınıza her türlü değişikliği yaptırabilmenize imkan sağlamaktadır. Sorunumuz  kaşlarınızdaki  boşluklar ise, bunu kaş kılı ekimine benzer bir çalışma  işlemiyle kaşlarınızın aralarına kaş kılına benzeyen çizgilerle boşlukları doldurabilir, Kaşınızın yapısında bir bozukluk var ise bundan da kurtulabiliyorsunuz. Kaşın özellikle uç kısmının aşağı düşmeşi kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterir. Bu durumdan kurtulmak için kaş tasarımı ile kaşınızı hiçbir estetik ameliyata gerek kalmadan yukarıya doğru kaldırarak en az 5 yaş daha gençleşebilirsiniz. Böylece de  daha estetik yüz hatlarına ve daha güzel görünüme sahip olabilirsiniz. Kaş tasarımı ile yüzünüzde ciddi bir değişiklik yapabilir, kaş şeklinizi  tamamen düzeltebilir veya tek  şikayetçi olduğunuz yere işlem yaptırabilirsiniz. Kalıcı Makyajı yaptıralar bunu 2 ila 4 yıl  kadar kullanabilirsiniz.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir