İşte Benim Stilim Finali Kazanan Kim, İşte Benim Stilim Büyük Ödülü Kim Kazandı?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim final haftasına girmiştir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir.

İşte Benim Stilim 21 Mayıs haftasının finalinde neler olmuştur bir hatırlayalım?

İşte Benim Stilim Şampiyonu Simay Tokatlı

İşte Benim Stilim 21 Mayıs Haftanın Finalinde Aleyna Eroğlu 10.000 tl ödüllü kazanmıştır. 21 Mayıs finalinde Emine, Duygu, Burcu ve Tuğçe ve Gamze eleme potasına girmiş ve Gamze Taşkın ve Emine Aydın yarışmaya ve hayallerine veda eden isim olmuştur.

İşte Benim Finalistleri

Sevilen programda büyük finale doğru adım adım gidilirken yarışmacılarda final heyecanını yaşadı. Yarı finalde belli olan finalistler Merve Sevin, Simay Tokatlı, Dilara Kaya, Aleyna Eroğlu ve Neslihan, Burcu, Tuğçe ve Duygu oldu.

SMS oylama sıralaması

8-Burcu Yakasız
7-Tuğçe
6-Duygu Çevik
5-Dilara Taşkın
4-Aleyna Eroğlu
3-Neslihan Doğrusöz
2-Merve Sevin
1-Simay Tokatlı

İşte Benim Stilim Birincisi

İşte Benim Stilim birincisi, 26 Mayıs tarihinde yayımlanan büyük final bölümünde netlik kazandı. Bakırköy 2. Noteri tarafından gerçekleştirilen SMS oylaması sonrası, Öykü Serter sırlamayı açıkladı.

Yapılan oylama sonucunda şampiyon Simay Tokatlı oldu. ‘İşte Benim Stilim 2017’ birincisi Simay Tokatlı, Türkiye’nin en tarz kadını ünvanının yanı sıra 100 bin TL’nin de sahibi olmuştur.

Simay Tokatlı Kimdir?

İştе Bеnim Stilim Simay Tokatlı 1993 yılında İzmir’ de dünyaya gelmiş ve 23 yaşındadır. Simay Tokatlı İzmir Ekonomi Üniversitesinde Moda Tasarım bölümü son sınıf öğrencisidir. Ankara da ailesi ile birlikte yaşamakta olan Simay televizyon ekranların pekte yabancı olmadığı bir isimdir. Simay Tokatlı daha öncede TV8 ekranlarında yer alan Fenomen adlı yarışmaya katılmıştır. Simay Tokatlı giyimi ve farklı tarzı ile dikkat çekmekte. Simay Tokatlı en büyük hayali ise Türkiye’nin en ünlü moda ikonu olmaktır.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir