İşte Benim Stilim 8 Mayıs Vefa Alizade Kimdir Nereli Kısaca Hayatı

İşte Benim Stilim 08 Mayıs Vefa Alizade Kimdir, Vefa Alizade Nereli, Vefa Alizade kısaca Hayatı, Vefa Alizade hakkında özet bilgiler sizler için

Hafta içi hergün gündüz kuşağında yayınlanan Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim’ de 08 Mayıs Pazartesi yeni gelecek yarışmacı belli olmuştur. Bu hafta Merve Sevin haftanın birincisi olmuş ve 10.000 tl ödül kazanırken eleme yapılmamış ve Vefa Alizade de dahil olmuştur. İşte Benim Stilim haftanın juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. İşte Benim Stilim’de yarışmacılar eleme potasına girmemek için güzel konbinlerle jürinin önüne gelmekte ve tarz almaya çalışmaktadırlar. Tarz alan yarışmacılara 2 puan verilmekte ve bu puanlar hafta sonu yapılacak olan final gecesinde çok etkili olacaktır.

İşte Benim Stilim 08 Mayıs Haftasında Kim Geldi

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Pazar Haftan final gününde Merve Sevin 10.000 tl ödülü alırken Jürinin ortak kararıyla bu hafta eleme yapılmamış ama Vefa Alizade yeni gelen yarışmacı olmuştur.

İşte Benim Stilim Vefa Alizade Kimdir

İşte Benim Stilim 08 Mayıs Vefa Alizade Kimdir

İşte Benim Stilim 08 Mayıs’ da yeni gelen yarışmacı Vefa Alizade 1992 yılında  Azerbaycan da dünyaya gelmiş ve 25 yaşındadır. Çocukluğu İstanbul’da geçen Vefa Alizade, Azerbaycan’da ailesi ile birlikte güzellik salonu işletmektedir. Vefa Alizade Moskova’da 6 yıl ekonomi eğitimi almıştır.

 

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir