İşte Benim Stilim 21 Mayıs Kim Elendi, Yarı Finale Kimler Kaldı?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim final haftasına girmiştir. 21 Mayıs Pazar Yarı Finalini bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Mezuniyet Töreni konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim’de Simay Tokatlı 10.000 liralık ödülü kazanırken Bahar Candan ve Vefa Alizade’ de elenmiştir. İşte benim Stilim 21 Mayıs Yarı Final Mezuniyet Töreni konsepti olurken ” Berdan Mardini, Ece Gürsel” haftanın konuk sanatçıları olacaklardır.

İşte Benim Stilim 14 Mayıs Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 14 Mayıs Konsepti

İşte Benim Stilim 1 4 Mayıs haftasının finalinde neler olmuştur bir hatırlayalım?

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İşte Benim Stilim 14 Mayıs Haftanın Finalinde Simay Tokatlı 10.000 tlnin sahibi olurken, Emine, Tuğçe ve  eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla Bahar Candan ve Vefa Alizade yarışmaya ve hayallerine veda eden isim olmuştur.

İŞTE BENİM STİLİM 21 MAYIS YARI FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 21 Mayıs Haftanın Finalinde Aleyna Eroğlu 10.000 tl ödüllü kazanmıştır. 21 Mayıs finalinde Emine, Duygu, Burcu ve Tuğçe ve Gamze eleme potasına girmiş ve Gamze Taşkın ve Emine Aydın yarışmaya ve hayallerine veda eden isim olmuştur.

İşte Benim Finalistleri

Sevilen programda büyük finale doğru adım adım gidilirken yarışmacılarda final heyecanını yaşadı. Yarı finalde belli olan finalistler Merve Sevin, Simay Tokatlı, Dilara Kaya, Aleyna Eroğlu ve Neslihan, Burcu, Tuğçe ve Duygu oldu.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir