İşte Benim Stilim 14 Mayıs Konsepti Kim Birinci Oldu? Bahar Mı Elendi?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim 14 Mayıs Pazar haftanın finalinde bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Anneler Günü konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim’de Merve Sevin 10.000 liralık ödülü kazanırken eleme yapılmamıştır. İşte benim Stilim 14 Mayıs haftanın finalinde Anneler Günü konsepti olurken “Cem Belevi, İnci Mercan” haftanın konuk sanatçıları olacaklardır.

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 14 Mayıs Konsepti

İşte Benim Stilim 07 haftanın finalinde neler olmuştur bir hatırlayalım?

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Haftanın Finalinde Merve Sevin 10.000 tlnin sahibi olurken, Emine, Tuğçe ve bahar eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla eleme yapılmamıştır.

İŞTE BENİM STİLİM 14 MAYIS HAFTANIN FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 14 Mayıs Haftanın Finalinde Simay Tokatlı 10.000 tl ödüllü kazanmış ve bu kazandığı ödülü Huzur Evi ve Çocuk esirgeme kurumuna yarı yarıya bağış yapacağını açıklamıştır. Jürinin ortak kararıyla bu hafta iki kişi elenmiştir. 14 Mayıs finalinde Emine, Vefa, Duygu ve Bahar eleme potasına girmiş ve Bahar Candan ile yarışmaya bu hafta başında dahil olan Vefa Alizade yarışmaya ve hayallerine veda eden isim olmuştur.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir