İşte Benim Stilim 07 Mayıs Konsepti Kim Birinci Oldu? Kim Elendi?

Tv8 ekranlarının fenomen olan yarışması İşte Benim Stilim 07 Mayıs Pazar haftanın finalinde bu hafta yine izleyenleri büyüledi. Yaza Merhaba konsepti ile ekranlarımıza gelecek yarışmacılar juri üyelerinden tam not almayı çalışacaklarıdır. Bu hafta hangi yarışmacılar eleme potasına girecek, kim birinci olacak merak konusudur. Haftanın birincisi 10.000 tl ödül kazanırken bir kişide hem hayallerine ve hemde yarışmaya veda edecektir. İşte Benim Stilim haftanın konuk juri üyeleri Kerimcan Durmaz, Ugurkan Erez, Kemal Doğulu ve İvana Sert‘ tir. Geçtiğimiz hafta İşte Benim Stilim’de Neslihan Doğrusöz 10.000 liralık ödülü kazanırken Deniz Serkonava’da elenmiştir. İşte benim Stilim 07 Mayıs haftanın finalinde Yaza Merhaba Partisi konsepti olurken “Devran İskender, Şimal, Seçkin” haftanın konuk sanatçıları olacaklardır.

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Pazar Haftanın Finalinde Kim Elendi?

İşte Benim Stilim 30 Nisan Konsepti

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Haftanın Final Gününde elenen isim belli olmuştur. Aldığımız Tüyolara göre hayallerine ve yarışmaya veda edecek olan yarışmacı olacaktır. Bu hafta İşte Benim Stilim 07 Mayıs haftanın finalinde ise Merve Sevin birinci olurken bu hafta eleme yapılmamış ve eleme olmamıştır.

İşte Benim Stilim 30 Nisan haftanın finalinde neler olmuştur bir hatırlayalım?

İşte Benim Stilim’ de her hafta farklı farklı kostümlerle ekranlarımıza gelen ve jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak olan yarışmacılar birbirinden güzel, renkli ve eğlenceli dakikaları bizlere yaşatmaktadır. Günün finalinde ise bir kişi birinci olurken bir kişide yarışmadan elenecek ve yerine yeni yarışmacılar gelecektir.

İşte Benim Stilim 30 Nisan Haftanın Finalinde Neslihan 10.000 tlnin sahibi olurken, Emine, Tuğçe ve Deniz eleme potasına girmiştir. Jürinin ortak kararıyla Deniz Serkonova yarışmaya veda etmiştir.

İŞTE BENİM STİLİM 07 MAYIS HAFTANIN FİNALİNDE BİRİNCİ KİM OLDU, 10 BİN TL ÖDÜLÜ KİM ALDI?

İşte Benim Stilim 07 Mayıs Haftanın Finalinde Merve Sevin 10.000 tl ödüllü kazanırken, Jürinin ortak kararıyla bu hafta eleme yapılmayacaktır.

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir