Furkan Andıç Kimdir, Nereli, Boyu, Kaç Yaşında, Kısaca Hayatı

Kanal D ekranlarında Haziran Ayında yayınlanmaya başlayacak olan “ Meryem ” adlı dize ekranlarımıza merhaba demeye hazırlanmaktadır. Ayça Ayşin Turan’ la başrolleri paylaşacak olan Furkan Andıç, Meryem traji romantik  türünde bir dizi ve izleyenleri ekranlara kilitleyecek gibi gözükmektedir.

Asıl İsmi: Furkan Andıç
Furkan Andıç Doğum Tarihi : 4 Nisan 1990
Furkan Andıç Nereli: İstanbul
Furkan Andıç Saç Rengi : Siyah
Furkan Andıç Göz Rengi : Ela
Furkan Andıç Boyu: 1, 90
Furkan Andıç Kilosu: 84
Furkan Andıç Eğitimi: İstanbul Yedi Tepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümü Mezunu

Furkan Andıç Kimdir

Furkan Andıç 4 Nisan 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş ve Haziran 2017 yılı itibarıyla 27 yaşındadır. Furkan Andıç baba tarafından aslen Trabzonlu ve Annesi Boşnak olan Furkan Andıç 3 erkek kardeştirler. Furkan Andıç ilk orta ve lise eğitimini Ataşehir’de tamamlamıştır. Lise eğitimini 2007 yılında tamamladıktan sonra Ukrayna’ya gitmiş ve Kiev Politeknik Üniversitesi’nde ilk yıl hazırlık ve dil eğitimi almış ve ikinci senesinde ekonomi bölümünde girmiştir. Ardından İstanbul’a yerleşen yakışıklı sanatçı Bilgi Üniversitesi radyo ve televizyon programcılığı bölümünde girmiş ve Yeditepe Üniversitesi görsel iletişim ve tasarım bölümüne yatay geçiş yapmıştır.

Bu yazımızda Furkan Andıç kimdir vikipedi anlatımıyla, Furkan Andıç hayatı, Furkan Andıç çalışmaları gibi konular ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Furkan Andıç Kısaca Hayatı

Furkan Andıç ilk oyunculuk kariyerine 2011 senesinde ekranlarımızda yayınlanmaya başlayan Umutsuz Ev Kadınları adlı dizi ile adım atmıştır. Dizide Levent rolünü başarıyla canlandıran yakışıklı oyuncu bu dizi ile tanınmıştır. Ardından Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekleri isimli dizide rol almıştır. Kırgın Çiçekler‘ de Gökhan karakterini canlandırmış ve bu dizi ile de büyük bir çıkış yapmıştır. 2016 seneninde Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam isimli dizide Tankut karakteriyle baş rolde oynamış ve isminden bir hayli söz ettirmiştir.

Bir çok reklam filmlerinde de rol alan Andıç bu reklan filmlerinden bazıları ise Eti Bi dolu, Vatan Computer, Turkcell’de Marmara Forum ALIŞVERİŞ MERKEZİ nin reklamında oynamıştır.

Furkan Andıç’ın sevgilisi kim sorusuna gelince;  Oldukça fazla bayan hayranı Furkan Andıç bir dönem Selin Şekerci ile ismi anılmış ve Selin Şekerci’ den ayrıldıktan sonra son zamanlarda ismi Deniz Baysal‘ a anılmaya başlamıştır. Uzun süredir birlikte oldukları Deniz Baysal’ a mutlu bir beraberlikleri vardır.

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir