Feyza Aktan Kimdir, Kısaca Hayatı, Nereli, Boyu Yaşı

Bir süredir ünlü sanatçı Özcan Deniz’le ismi anılan Feyza Aktan şu günlerde evlilik hazırlılıkları yapmaktadır. Özcan Deniz 1 yıldır aşk yaşadığı kendisinden 20 yaş küçük olan Feyza Aktan’la bir ay sonra nikâh masasına oturacaktır. Feyza Aktan 25 Özcan Deniz ise 45 yaşındadır. Feyza Aktan kimdir, Feyza Aktan boyu, yaşı vikipedi anlatımıyla, Feyza Aktan hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Asıl İsmi: Feyza Aktan
Feyza Aktan Doğum Tarihi : 1992
Feyza Aktan Nereli: İstanbul
Feyza Aktan Saç Rengi : Kahverengi
Feyza Aktan Göz Rengi : Kahverengi
Feyza Aktan Boyu: 1.65
Feyza Aktan Kilosu: 55
Feyza Aktan Eğitimi: ??

Feyza Aktan Kimdir?

Feyza Aktan Kimdir, Kısaca Hayatı, Nereli, Boyu Yaşı

Feyza Aktan 1992 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan günümüz Eylül 2017 itibarıyla 25 yaşında 165 cm boyundadır. On parmağında on marifet olan yakışıklı sanatçı dizi oyuncusu, şarkıcı ve aynı zamanda yönetmen olan Özcan Deniz ile birlikte olan ve yakında evlenecekleri haberi medya dünyasına bomba gibi düştü. 7 ay sonra anne olacak Feyza Aktan hakkında Özcan Deniz sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştır. Bir an evvel baba olmak istiyorum. Nikah çok yakında” şeklinde açıklamada bulunmuştur.

Hakkında çok detaylı bir bilgi bulunmayan Feyza Aktan’ın sosyal medya hesaplarını merak ediyorsanız eğer işte Feyza Aktan’ ın instagram, facebook ve Twitter hesabı aşağıda yer almaktadır

Feyza Aktan Twitter: https://twitter.com/aktanfeyza

Feyza Aktan instagram: https://www.instagram.com/feyzaaktann/

Feyza Aktan Facebook: https://www.facebook.com/feyzaaktann

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir