Didem Çetinkaya Kimdir, Nereli, Kimin Takımında, Kaç Yaşında

O Ses Türkiye Didem Çetinkaya Kimdir, Nereli, Eğitimi, O Ses Türkiye Didem Çetinkaya kaç yaşında boyu, kilosu, Didem Çetinkaya kimin takımında yer almaktadır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda yeni bölümü ile ekranlarımıza merhaba demiştir. Yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye 2017 – 2018 de yeni yarışmacılarla ve yeni seslerle ekranlarımızda yer almaktadır.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıca‘ nın hazırlayıp sunduğu O Ses Türkiye 2017 -2018 sezonunda Jüri koltuğunda Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz yer almaktadır.

Didem Çetinkaya Kimdir?

O Ses Türkiye yeni yarışmacılarından birisi olan Didem Çetinkaya 1997 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiş ve günümüz 2017 itibarıyla 29 yaşında ve 1,65 cm boyundadır. Aslen Karadeniz- Ordulu olan Didem Çetinkaya özel bir okulun konservatuar bölümü mezunudur. Müzikle de yakından ilgilenmekte ve sahne almaktadır. O Ses Türkiye’ ye İstanbul’dan katılmaktadır. O Ses Türkiye yarışmacısı Didem Çetinkaya, Rüyalar adlı şarkıyı seslendirmiştir. Didem Çetinkaya’in başarılı performansını ve sesini beğenen Yıldız Tilbe ve Murat Boz  dönmüş ve Murat Boz‘u seçmiştir.

Didem Çetinkaya Nereli: İstanbul

Didem Çetinkaya Doğum Tarihi: 1988 Doğumlu Ve Ekim 2017 İtibariyle 29 yaşındadır.

Didem Çetinkaya Boyu: 1,65

Didem Çetinkaya Kilosu: 50

Didem Çetinkaya Saç Rengi : Sarı

Didem Çetinkaya Göz Rengi: Kahverengi

Didem Çetinkaya Mesleği : Ses Sanatçısı

Didem Çetinkaya Eğitimi: Konservatuar Mezunu

 

Magazin Media

Magazin Media

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir